Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!!Problém s načitáním!!unreadable disk...


peklosonic

Otázka

Dobrý den,mám xbox elite flash lt1.1 když vypaluji hry přes clonecd nebo imgburn tak jsem už zničil tak 20 dvd vypaluji na notebooku a i na svym pc ale vypalovačku mám starou asi 3 roky a na noteebooku je asi vypalovačka taková ta "základní",problém je,že když vypálim hru,tak mi to po vložení napíše unreadable disk a že mám disk vyčistit,jde mi akorát wrestling který jsem vypaloval ten funguje,pak fight night champion což je nová hra ale ta šla jen ze začátku a ted už to taky vyhazuje,když se jí zkoušim nainstalovat na hdd tak se ve 47% sekne,originálky mi jdou v pohodě,takže kdyby byl problém laseru tak by podle mě nešla ani originál hra,nevim jestli toje teda mechanikou v xboxu nebo vypalovačkou?ze by byli obe 2 vypalovačky špatné?nějaká hra de(vlastně akorát ten wrestling) u ostatních naběhne play dvd,nebo open tray,někdy se objeví i play a taky se mi stalo,že jedna hra naběhla do menu a pak spadla(zase vyčisti cd apod.)tudiž se ptám někoho,protože už si nevím rady jestli toje mechanikou,nebo špatné vypalovačky?vypaluji verbation dvd+r dl 8x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

to mi dělalo taky, nejspíš máš v háji dvd mech. v xboxu, může být problém i ve vypalovačce.. odpověz na otázky:

1. proběhne zápis při vypalování vždy v pořádku až do konce? pokud ano, vypadá to na vadnou dvd mech. v xboxu

2. máš xbox starší než cca 1.5 - 2 riky? pokud ano, , vypadá to na vadnou dvd mech. v xboxu

3. hry vždy hraješ z hdd už od koupě xboxu? pokud ne a hrával si často jen z dvd, opotřebovala se ti mech. v xboxu

PS: opačné odpovědi směrují spíše k špatné vypalovačce. ale vlivů může být samo i více, zkus to konkretizovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Xbox je cca rok a půl starý,neni nový,kupoval jsem to přes net,takže jsem toho zatim moc nenahrál,dostal jsem k němu 1 originální hru a 2 pálené,které byli nahrané na hdd,ty jsem smazal a když jsem pak tu jednu snazil instalovat na hdd v 75 % se to seklo.Hraju Fight night champion a ze začátku(řekněme tak 2 dny zpět) jsem hrál zhruba půl dne v kuse a všechno v pohodě,ted najednou se to někdy rozjede,někdy ne,,chvíli to hraju a zase vyčisti dvd a tak.Fakt to nechápu,ten wrestling co jsem vypaloval mi zatim chybu nehodil ale moc ho nehraju,ale když jsem hrál tak šell v pohodě,originálka šlape furt a pořád v pohodě ale je to nějaká stará.Už si s tim nevim rady,dělá si to co se mu zlíbí ale většina her co jsem vypálil se ani nenačte,skoro každá.Ztahoval jsem ufc 2010 hru,po asi milion vyndání a zandání se rozjela do menu a při načítání se sekla nebo to napíše zas at vyčistim disk,přitom je čistej každej,když je kupovanej a novej..Jinak zápis proběhne vždycky v pohodě jak v img burn a při kontrole tak v clone cd..Ale ta hra vypálená co mi k tomu byla dána(red dead redemptiom) se většinou načte ,občas to musim tak 2x vyndat a zandat a de hrát ale ty hry ode mě se vetšinou ani nenačtou,že nemám ani možnost dát play

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

je to mechanika. buď udělej jak říká Toro, nebo si ji nech vyměnit. není to tak hrozné, já už měnil 2x ;) sám říkáš, že je xbox starý rok a půl a o tom, jak hrál minulý majitel taky nevíš a jestli hrál z HDD jen občas, máš určitě ojetý laser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to by mělo,ale taky nemuselo....jenomže když na tom flashy rozjedu hru novou a nerozjedu hry starši tak pochybuju že to bude flaschem.Potřebuju poradit,protože se v tom nevyznám jestli toje vypalovačka,nebo problém v xboxu.

A zkoušel si ty starší hry znovu vypálit ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to by mělo,ale taky nemuselo....jenomže když na tom flashy rozjedu hru novou a nerozjedu hry starši tak pochybuju že to bude flaschem.Potřebuju poradit,protože se v tom nevyznám jestli toje vypalovačka,nebo problém v xboxu.

Já jsem ti tím co jsem napsal neřekl , že je to flashem . Hlavní důvod byl aby jsi si nechal u flashera vyčistit a seřídit mechaniku ( popřípadě ti ji i může vyměnit , když zjistí , že už ji seřízení nepomůže ). Když už u něj xbox budeš mít , tak by asi byla blbost si nenechat udělat i nový flash - nemyslíš ? Nový flash stejně budeš potřebovat , tak tím nic nezkazíš a zbytečně nevyhodíš peníze za návštěvu flashera . Špatně jsi mne pochopil , proč tě posílám k flasherovi . Kamarádovi taktéž přestala načítat mechanika a vyčištění a seřízení mechaniky to vyřešilo . To je první věc , kterou by jsi měl udělat . Pokud ani toto nepomůže , tak je to vypalovačkou . Spíš ale věřím v tu už špatnou mechaniku v xboxu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale tak,kdyby yla mechanika v háji,tak by to blblo i s tou originalkou nebo ne?ta originalka vzdycky de

Originálky jsou v ještě lepší kvalitě , než vypalované VERBATIM , tak tady pořád neargumentuj , že když to na originálky spustíš,tak je mechanika v pořádku . Mechanika opotřebováním slábne postupně a ty ji máš v tom stadiu , že originálky ještě jdou . Místo toho , aby jsi už s tím šel za flasherem , tak tady budeš pořád přemýšlet a kazit vypalováním další a další DVD ? Jak tak pozoruju , tak si pořád meleš svou - už ti opravdu nemá cenu radit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Originálky jsou v ještě lepší kvalitě , než vypalované VERBATIM , tak tady pořád neargumentuj , že když to na originálky spustíš,tak je mechanika v pořádku . Mechanika opotřebováním slábne postupně a ty ji máš v tom stadiu , že originálky ještě jdou . Místo toho , aby jsi už s tím šel za flasherem , tak tady budeš pořád přemýšlet a kazit vypalováním další a další DVD ? Jak tak pozoruju , tak si pořád meleš svou - už ti opravdu nemá cenu radit .

cože??ptam se asi protoze se v tom nevyznam nepotrebuju RICT jaky mam moznosti vim ze toje bud mechanika v xboxu nebo vypalovacka ale nemam prachy na to abych zkousel co toje takze se ptam,mas kontak na nejakyho fleshera nebo kde mám nějakýho sehnat?sem z liberce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
cože??ptam se asi protoze se v tom nevyznam nepotrebuju RICT jaky mam moznosti vim ze toje bud mechanika v xboxu nebo vypalovacka ale nemam prachy na to abych zkousel co toje takze se ptam,mas kontak na nejakyho fleshera nebo kde mám nějakýho sehnat?sem z liberce....

myslím, že jsme ti řekli všechno co potřebuješ vědět, můžeš se na to stoprocentně spolehnout. seřiď nebo vyměň mech. a máš po problému. vím to, už jsem se s tím sám setkal. tu máš mapu flasherů: http://console-forum.net/tema/48428-mapa-flasheru-x360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
cože??ptam se asi protoze se v tom nevyznam nepotrebuju RICT jaky mam moznosti vim ze toje bud mechanika v xboxu nebo vypalovacka ale nemam prachy na to abych zkousel co toje takze se ptam,mas kontak na nejakyho fleshera nebo kde mám nějakýho sehnat?sem z liberce....

To co jsem ti radil není žádné zkoušení , protože stejně potřebuješ přeflashovat xbox na LT + . A to dříve nebo později . Takže to uděláš hned vše najednou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu