Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wave 6 +TD2


Losplazos

Otázka

Cau, poradil by me nekdo co mam udelat aby mne jela hra s ochranou Wave6?Zkousel sem to hledat,ale kazdej tu doporucuje abx, wave patcher a nakonec to dopadlo tak, ze tomu vubec nerozumim:/

Mam flash z minulyho roku (kveten,duben, ale nevzpomenu si co to bylo zac, ale pocitam ze ten nejnovejsi) a vypalil jsem td2 a xbox me napsal, ze dvd nejde precist. Mohl by, kdo by mel chvily cas napsat,co a jak musim udelat? diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No ja jsem do ted nepatchoval vubec, mma 2010, fifa Jar, to vse jsem rozjel bez patchovani. Prave vubec nevim jak co mam napatchovat atd. Stahl jsem abgx, tomu jsem neporozumel a stahl jsem i wave patcher a bylo to cely francouzky tak, to uz vubec. Kdyby fakt, me rekl co mam presne udelat, byl bych mu vdecny.Dashboard mam 12611

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam verbating dl- jako dycky, pouzivam IMGburn a vypaleni probehlo v poradku, bez chyby

takže nepal na dl- , ale na +dl.verbatim nebo maxellky.doporučuju http://www.ulozto.cz/7590210/360wavespatcher-exe

to stáhni.máš tam i engličtinu pokud si klikneš na vlaječku.a patchneš to na wave 3...abgx to je jen na kontrolu isa.ale na patchování je waves patcher

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu