Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox360 nebo PS3


Losky

Recommended Posts

Ahoj, mám doma Xbox Arcade se 120GB diskem a dvěma ovladači, flashlý, 30 záloh a přemýšlím nad tím, jestli by nebylo lepší ho prodat a koupit PS3, když už jdou zálohy. Vyplatí se to a nebo to nemá smysl řešit? Jednalo se mi o to, že PS3 je černá (xbox máš bílej) a má Blueray mechaniku, ale nevím, jestli pak PS3 není příliš hlučná při přehrávání.

A ještě jedna věc, jak se hrají zálohy u PS3. To se to musí nahrát na disk nebo vypálit na blueray médium? Díky za Váš názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau cau

tak za 1. Xbox ma i cernou barvu (elite),cervenou barvu (resident evil edice)....

za 2.Rozhodne Ps3 je mene hlucnejsi a prehrivani neni tak zhave,topi ale ne jako xko.

za 3. Prehravani her je trosku jiny nez u Xka.Aby sis na Ps3 mohl zahrat stazene hry musis prehrat OF na CFW treba 3.55,pak stahnout treba gaia manager a pres ftp kopirovat hry na disk nebo pouzit externi disk a pres manager spoustet hry , ale ne vsechny hry jdou.Konzole hodne zamrzava.Podle me na zalozni hry je lepsi Xbox360 .Aktualni OFW na PS3 je 3.60 takze bys musel sehnat nejakou kde je treba 3.55 jinak mas smulu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,no taky o tom uvažuju.ale zase jeto náročný to vypalovat než u xboxu..a pokud ti jde o barvu,,si děláš srandu?,,.jde nato koupit celkovéj kryt.je zase fakt že na PS3 vychází hry na který XBOX prozatím nereaguje.ale když si najednu stranu vezmeš když ti u xboxu odejde mechanika tak tě oprava u PS3 stojí mnohem krát víc než u XBOXU.takže i natohle myslím.takže jednoznačně si nechávám Xbox záleží na tobě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je, že mě PS3 láká blueray přehrávačem. Jinak když budu chtít dát xko do černé, tak to nevyjde asi nejlevněji. JInak mi xko vyhovuje a nikdy se nezhroutilo. Takže je to jen takový rozmar, přemýšlet nad tím, zda nezkusit PS3. Jinak kolik GB má jedna hra na PS3? To se normálně stáhne do kompu a pak pomocí síťovýho kabelu kopne do PS3 na disk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomoci FTP na interni hdd do pska nebo normalne na externi hdd pres usb.Celej kryt na xko je za 1300Kc (napriklad pruhlednej :) ) Jinak Blueray prehravac? xD zbytecnost to uz radsi nejakej MKV prehravac.Blueray nema budoucnost filmu malo.Ja sem rad ze jsem ps3 vymenil za Xko.

Edit:Jedina vyhoda ps3ky ze prehraje jakejkoliv video format krome MKV ale i na tom se pracuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomoci FTP na interni hdd do pska nebo normalne na externi hdd pres usb.Celej kryt na xko je za 1300Kc (napriklad pruhlednej :) ) Jinak Blueray prehravac? xD zbytecnost to uz radsi nejakej MKV prehravac.Blueray nema budoucnost filmu malo.Ja sem rad ze jsem ps3 vymenil za Xko.

Edit:Jedina vyhoda ps3ky ze prehraje jakejkoliv video format krome MKV ale i na tom se pracuje.

přesně..taky scháním kryt..jinak xko mo přehraje avi což je bomba..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já tohle moc nestuduju, občas stáhnu hru a zahraju si, pak měsíc zas nic:)) Takže teď už nemám takový přehled o rozdílech mezi PS3 a 360tkou. Jinak na faceplate jsem koukal, ale lepší by byl kryt. Máš nějaký odkaz na ty kryty? Když na to hodím polep celé konzole, je tam dost míst, která budou pořád svítit bíle, tak bych rád přehodil komplet na černou konzoli. Jinak každopádně díky za radu. Tak si nechám tu 360tku a bude to:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drunkys : Ano avi to veme , ale jak ktere.Nektere divX a Xvid to vubec neveme a napise to chybu i kdyz stahnes kodeky s live.

Losky : Hodne krytu a levne je na ebay , ale ja mam vyhlidlej tenhle http://www.konzole-prislusenstvi.cz/product/41003-kompletni-full-kryt-xbox-360-transparentni-ciry-rarita-2146/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drunkys : Ano avi to veme , ale jak ktere.Nektere divX a Xvid to vubec neveme a napise to chybu i kdyz stahnes kodeky s live.

Losky : Hodne krytu a levne je na ebay , ale ja mam vyhlidlej tenhle http://www.konzole-prislusenstvi.cz/product/41003-kompletni-full-kryt-xbox-360-transparentni-ciry-rarita-2146/

jojo máš pravdu.divx4 mito veme v pohodě.takže když mito neveme tak to musím předělat na divx4..ale řekl jsem si že ty filmy z avi budu dělat do dvd takže to budu mít jistější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drunkys : Ano avi to veme , ale jak ktere.Nektere divX a Xvid to vubec neveme a napise to chybu i kdyz stahnes kodeky s live.

Losky : Hodne krytu a levne je na ebay , ale ja mam vyhlidlej tenhle http://www.konzole-prislusenstvi.cz/product/41003-kompletni-full-kryt-xbox-360-transparentni-ciry-rarita-2146/

Tak ten průhlednej může vypadat fakt zajímavě. Ještě k tomu dokoupit ten obal disku za 500 a bude to dokonalý:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu