Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pls help ::!::


xboxmaniak1468625480

Otázka

Zdravim ,mám problém , ale netýká se to XBOXu. Do ted jsem nenasel forum na kterým by mi někdo poradil ,ale tady koukám ,že se vyznáte. Mám problém s mou kamerou: Panasonic NV-GS230 . Nahrál jsem na ni video a pak tu kameru chci pripojit do pc , počítač sice reaguje že jsem připojil kameru , ale nezobrazí mi obsah toho co jsem nahrál. Bedlivě jsem hledal program , který by mi obsah kamery ukázal a našel jsem pouze jeden. Já ho hledal , ale nemohl jsem to najít , ten program se jmenuje: Panasonic NV-GS230 camcorder

Tak Vás moc prosím , jestli by někdo byl tak hodný a napsal mi tu link ke stažení tohoto programu , nebo aspon poradil jak jinak mám obsah nahrávky na videokameře zobrazit.

Zárověn se omlouvám , že píši věci nehodící se k tomuto fóru , ale opravdu bych potřeboval pomoc. Předem děkuji za pomoc a pochopení . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Moc se v tom neviznám ale jestly máš video nahraný na kazetce tak to se jako mass storage přetáhnout myslim nedá. Já to dělal jednou s kámošovou kamerou přes Pinacle, obraz se jakoby pustí a zároveň se nahrává na pc ale chvylku to trvá. Pokud ho máš na kartě a kamera se nezobrazí jako mass storage zařízení tak nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No já to potřebuju jakoby to video co je na ty kazete pretahnout do pocitace abych si s tim videem delal ruzny upravy , potraboval bych jen poradit jak , nebo pres jaky program to video pretahnout do pc , díky - vyzkousim i přes Pinacle . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No já to potřebuju jakoby to video co je na ty kazete pretahnout do pocitace abych si s tim videem delal ruzny upravy , potraboval bych jen poradit jak , nebo pres jaky program to video pretahnout do pc , díky - vyzkousim i přes Pinacle . . .

A vobec si hladal nejaky soft do PC na spracovanie videa od Panasoniku pre camcorder???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ked chces nieco najst, tak pouzivaj GOOGLE. Mal by si vediet, ze v akom formate nahrava Panasonic a potom staci par slov napisat do google, asi toto: http://www.google.sk/#hl=sk&source=hp&biw=1424&bih=635&q=spracovanie+videa+avchd&aq=4&aqi=g7&aql=&oq=spracovanie+videa&fp=47d32114691009e7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu