Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší gól v PES5


gemi

Recommended Posts

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

.....píííííísk!!!

Tak, a je to. Konec, finýto, ende, šlus. S těsným náskokem vyhrává gól č. 4!

Ehm... A kdo tedy vlastně vyhrál? willéééé :?: :!: :lol:

no asi já :oops: vlastně jsem to vůbec nečekal.......jsem z toho ještě naměko......mám na krajíčku....děkuji všem co mi dali hlas.....děkuji rodině co mi umožnila hrát.......děkuji babičce co mi dneska udělala sqjelou houbovou omáčku......děkuji kuchařovi za velmi dobrého kapra k večeři....děkuji děkuji děkuji...............děkuji mé milence za krásný večer :oops:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....píííííísk!!!

Tak, a je to. Konec, finýto, ende, šlus. S těsným náskokem vyhrává gól č. 4!

Ehm... A kdo tedy vlastně vyhrál? willéééé :?: :!: :lol:

no asi já :oops: vlastně jsem to vůbec nečekal.......jsem z toho ještě naměko......mám na krajíčku....děkuji všem co mi dali hlas.....děkuji rodině co mi umožnila hrát.......děkuji babičce co mi dneska udělala sqjelou houbovou omáčku......děkuji kuchařovi za velmi dobrého kapra k večeři....děkuji děkuji děkuji...............děkuji mé milence za krásný večer :oops:

Congratulation!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji všem za vřelé gratulace (už byli dvě)......jsem vážně dojat :oops: :cry:

wille, nechci Ti do toho mluvit, ale znáš lidi - nebojíš se podrazu? Co když si místo DVD pošleš třeba vyluštěnou křížovku? :lol: Nebylo by rozumnější osobní předání? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji všem za vřelé gratulace (už byli dvě)......jsem vážně dojat :oops: :cry:

wille, nechci Ti do toho mluvit, ale znáš lidi - nebojíš se podrazu? Co když si místo DVD pošleš třeba vyluštěnou křížovku? :lol: Nebylo by rozumnější osobní předání? :lol:

no...na jednu stranu máš pravdu.....co když sem hajzl a nic si nepošlu :? :?: co budu pak dělat? Si ho najdu a zlámu mu golfový hole :twisted:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji všem za vřelé gratulace (už byli dvě)......jsem vážně dojat :oops: :cry:

wille, nechci Ti do toho mluvit, ale znáš lidi - nebojíš se podrazu? Co když si místo DVD pošleš třeba vyluštěnou křížovku? :lol: Nebylo by rozumnější osobní předání? :lol:

no...na jednu stranu máš pravdu.....co když sem hajzl a nic si nepošlu :? :?: co budu pak dělat? Si ho najdu a zlámu mu golfový hole :twisted:

Kdyžtak dej vědět, svolám redakci a pomůžeme Ti - jeden za všechny a všichni na jednoho.

To jen kdybys byl náhodou silnější, než Ty, člověk nikdy neví... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu