Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox + projektor pres HDMI - po pripojeni audio kabelu nejede obraz


liborl

Otázka

Dobrý večer, procházel jsem forum, ale odpoved jsem nenasel.

Snazim se pripojit X k projektoru pres HDMI, to jede, ale ve chvili kdy pripojim AV kabel (cerveny, bily, zluty cinch) abych mohl vytahnout audio do beden, obraz z HDMI se ztrati. Kdyz vytahnu HDMI a pripojim to na malou tv pres cinche, tak to to jede.

Neví někdo? Díky

Libor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dobrý večer, procházel jsem forum, ale odpoved jsem nenasel.

Snazim se pripojit X k projektoru pres HDMI, to jede, ale ve chvili kdy pripojim AV kabel (cerveny, bily, zluty cinch) abych mohl vytahnout audio do beden, obraz z HDMI se ztrati. Kdyz vytahnu HDMI a pripojim to na malou tv pres cinche, tak to to jede.

Neví někdo? Díky

Libor

zkusil bych dat HDMI do projektoru a pripojit jen cerveny a bily cinch, nebo zkusit tahnout audio pres optickej kabel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jsem to mel (jen cerveny a bily). Ten kabel, ktery mam neni optickej? Popr. kde by se dal sehnat?

Diky

Takto by to malo normalne fungovat, ze HDMI + AV kabel na zvuk, ktory si rozluskol, aby sa zmestil vedla HDMI. Nevieme, kde si robil chybu. Dufam, ze si taky nerozlusknuty AV kabel nasilu nestrcil do xbox konektora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ani jsem ho nemusel "rozlousknout", je plochej dost na to, aby tam sel strcit ten i HDMI. Vypada to, jaky kdyby ve chvili, kdy ho pripojim se odpojil hdmi obvod, ale to jen tak dedukuju.

Chces tvrdit, ze na seba kable netlacia (HDMI a AV)? Mas Slimko a tam je ten AV kabel uzsi, nez tie v baleni v starsich reviziach?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jeste takova malickost, zapojis HDMI do Xka a projektoru, obraz jde zvuk ne. to je jasny a ted to dulezitejsi. kdyz strcis AV kabel do Xka jde furt obraz na tom projektoru bez toho aby si do projektoru zapojil cinche?

jde mi o to ze se to muze hadat zrovna v tom projektoru a nema to co docineni s Xkem, pak by byla jedina moznost tahnout audio optickym kabelem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jeste takova malickost, zapojis HDMI do Xka a projektoru, obraz jde zvuk ne. to je jasny a ted to dulezitejsi. kdyz strcis AV kabel do Xka jde furt obraz na tom projektoru bez toho aby si do projektoru zapojil cinche?

jde mi o to ze se to muze hadat zrovna v tom projektoru a nema to co docineni s Xkem, pak by byla jedina moznost tahnout audio optickym kabelem

Neviem, preco by sa to malo "bit", ked sa vyrabal na starsie revizie aj zvukovy adapter k HDMI http://www.playshop.sk/index.php?page=info&item=2321

na opticky kabel musi pouzit aj tak ten adapter.

A k HDMI funguje aj normalne AV kabel na audio cinche, len bolo potrebne ho rozlusknut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Neviem, preco by sa to malo "bit", ked sa vyrabal na starsie revizie aj zvukovy adapter k HDMI http://www.playshop.sk/index.php?page=info&item=2321

na opticky kabel musi pouzit aj tak ten adapter.

A k HDMI funguje aj normalne AV kabel na audio cinche, len bolo potrebne ho rozlusknut

muze mit zapojeny audio do projektoru a z nej pak do beden, proto jsem psal ze se to muze hadat, tim sem nemyslel v xboxu, ps nevim co ma presne za projektor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Do projektoru cinche vubec nestrkam. Do projektoru strcim HDMI, obraz jede OK, zvuk samozrejme ne (projektor nema reprak). Ve chvili, kdy do Xka pripojim AV kabel (cerveny a bily cinch vede do zesilovace, zluty cinch zustava nezapojeny) obraz z projektoru zmizi. Kdyz AV odpojim, projektor zase najede.

Kdyz HDMI vypojim a zapojim AV (vsechny cinche do TV) vsechno jede OK. Sorry, ze to tak *****ne vysvetluju:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no, ja mam taky elite a jak pise liborl, pasuje to uplne presne, sedi to krasne vedle sebe bez nejake upravy :) jen s tim rozdilem ze me to funguje. Jen me napada, pro to audio pouzivas ten original do byl ke konzoli? Pises totiz AV kabel, ale ja na tom kabelu mam jen audio - cinche (L+P) + optika. Pokud ma ten kabel jak pises video cinch, tak po zapojeni konzole pozna pripojeni video cinche a vypne HDMI a primarne bere video cinch. Pokud vytahnes HDMI a znovu zapojis tak se to zase prepne na to HDMI, protoze jsi to zapojil naposledy :) Ale zkus jeste juknout do nastaveni konzole a na video nastaveni, treba to tam pujde nejak ovlivnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no, ja mam taky elite a jak pise liborl, pasuje to uplne presne, sedi to krasne vedle sebe bez nejake upravy :) jen s tim rozdilem ze me to funguje. Jen me napada, pro to audio pouzivas ten original do byl ke konzoli? Pises totiz AV kabel, ale ja na tom kabelu mam jen audio - cinche (L+P) + optika. Pokud ma ten kabel jak pises video cinch, tak po zapojeni konzole pozna pripojeni video cinche a vypne HDMI a primarne bere video cinch. Pokud vytahnes HDMI a znovu zapojis tak se to zase prepne na to HDMI, protoze jsi to zapojil naposledy :) Ale zkus jeste juknout do nastaveni konzole a na video nastaveni, treba to tam pujde nejak ovlivnit.

Přeně k tomuhle jsem došel taky, že si přepíná výstupy. Ale v nastavení videa jsem bohužel nic nenašel. JJ, je to originál a má 3 cinche, žlutej se používá na video. Zkusím teda asi objednat nějakej audio kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no, ja mam taky elite a jak pise liborl, pasuje to uplne presne, sedi to krasne vedle sebe bez nejake upravy :) jen s tim rozdilem ze me to funguje. Jen me napada, pro to audio pouzivas ten original do byl ke konzoli? Pises totiz AV kabel, ale ja na tom kabelu mam jen audio - cinche (L+P) + optika. Pokud ma ten kabel jak pises video cinch, tak po zapojeni konzole pozna pripojeni video cinche a vypne HDMI a primarne bere video cinch. Pokud vytahnes HDMI a znovu zapojis tak se to zase prepne na to HDMI, protoze jsi to zapojil naposledy :) Ale zkus jeste juknout do nastaveni konzole a na video nastaveni, treba to tam pujde nejak ovlivnit.

Uz som pisal, ze to funguje normalne HDMI napr. do TV a vedla HDMI pichnuty AV kabel (3xcinch, cize kompozit - bol v baleni s konzolou) na zvuk!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu