Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Moh - 80020148


mata

Otázka

Recommended Posts

  • 0
a) 80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled

pokud už tak je tak je ještě něco špatně

No ne každy to tak má:-d třeba já mohu R při zapinani držet jakoliv a stejně recovery nenaskočí:-D

lolik:-d ja musím vyndat teda baterku a pak po zapnutí a přidržením R to teprv naskočí:-D a to mám 3.52M33-4:-D

ale to je jen tak technicky dodatek:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no protoze ses lama...:D psp se musi uplne vypnout to znamena podrzet tlacitko POWER nahore dokavad se psp nevypne..ne ho jen dat do sleepu posunutim tlacitka nahoru..;) :D :D

ty jo ja si nečet manual asi:-d tovíže to tak dělám:-d ale ja ho mam nake pokakané:-D dit občas mi i blbne menu:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ty jo ja si nečet manual asi:-d tovíže to tak dělám:-d ale ja ho mam nake pokakané:-D dit občas mi i blbne menu:-D

tak reinstall FW, pokud ti po hard shutdownu neskoci do recovery nebo ti blbne menu.. vyndavat baterii je to nejhorsi co muzes delat, takhle pspcku brzo privodis infarkt a naslednou smrt..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu