Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

AC: Brotherhood, neukládá se mi save


PAdsamP

Recommended Posts

Čus čus, potřebuju poradit. AC sem si stáhnul, nainstaloval, vložil crack a začal hrát. Mám disk rozdělen na dva disky a po chvilce hraní sem hru vypnul. Pak sem ji zas spustil a save tam nebyl,říkám se tak jo asi že sem to vypnul Alt+F4 ale potom sem to hrál asi hodinu a půl a byl sem už daleko v ději....vypnu hru, píše mi to bláboli že neuložená data budou ztracena tak potvrdim pač se to má ukládát samo. Zapnu za hru zas za chvíli a save nikde, furt furt a furt tam neni. Ikona ve hře, že se hrá má ukládat se tam objevuje, Hru sem znova přeinstaloval a dal i jiný crack, Prosím o POMOC. Tu hru nemá cenu hrát když nejde ULOŽIT POZICE.... :cry: :cry: :cry: Děkuju za tipy a nápady :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau. Za prve bych se moc nechlubil, ze sis hru stahnul, ale to jen na okraj. K tvemu problemu- u BFBC2 se taky neukadala hra a na vině byla diakritika v profilu. Pokud mas profil ve winu nazvany napriklad Tomáš tak se ti hra neukladala.. musel si profil prejmenovat na Tomas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže crack mám od SKIDROW, ten při zapnutí hry mi skočí jen logo SKIDROW a pak hra, žádný ubisoft launcher se mi nespouští....Patch 1.01 sem si stáhnul ale sotva dám instalovat tak mi to vypíše že moje verze hry s tim neni kompatibilní nebo co.... =((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu