Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

VERBATIM vs TDK (8,5 DL)


Pyxi007

Otázka

Dobrej , chci se voptat.

Ma nekdo zkusenosti i s DVDckama od TDK ---(TDK DVD+R DL 8,5GB)

Kamos mi je koupil a nevim jestli to ma cenu na ne neco vypalovat?! Tak potrebuju radu, jestli Xko, respektive mechanika dokaze sežrat TDK DL dvdcko? :D

Predem diky'8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ok tak vypalovacka doufam dobra :D je nova a palim to na notasu, doposud vse co jsem palin na notasu(verbatim) tak to slo vpoho! takze skusim a dam vedet. jo a kolik stoji jedno dvd TDK DL ??? nemuzu to nikde najit! jo a jinak zkousel jsem taky PHILIPS a nechtelo to vzit...jed do menu a pak nic, rek bych ze lag .zatim diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já používám MediaRange a všechny hry jedou bez problémů a jsou dost levný. Jenom mi přijde že jsou v mechanice trošku hlučnější.

Je zázrak že ti vůbec fungují - jsou to největší šmejdy ( MEDIARANGE , TESCO , GIGAMASTER , AONE ) .Když už chceš používat levnější media , tak doporučuji MAXELL - výborné a za vynikající cenu :

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514500600000010N0&Search=dvd%20maxell&SearchType=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu