Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

psp. prvni vydeo


KOSScz

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Držíš cca 4 sekundy vypínací tlačítko? Pokud ano a pak zapneš psp tak by se ti mělo objevit, pokud ovšem to tlačítko jen držíš 1 sekundu tak to dáváš jen do sleep modu. No a pokud to děláš správně, tak normálně se ti zapne psp bez videa, ale jinak běží?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tenhle cfw jsem neměl a možná to je tím, ale pokud ti psp běží v pořádku nevidím problém.

Jinak musel jsem to v minulém postu napsat - někdy se tu objeví individua kteří nevědí a lepší je to napsat hned než se tu 3 stránky bavit o něčem a pak zjístit že to byla nějaká prkotina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to způsobený 6.20 TN-D Pernament Patcherem - bo to logo se ukazuje furt když ukončíš hru/HB... a jelikož to někomu může lézt na nervy tak jsou dvě verze. Jedna se Sony logem a jedna bez něj. V Tutu TN HEN od FxR jsem tam postl obě verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu