Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

The disc is unreadable - jak to opravit?


wilicekcz

Otázka

zdravím,

U pár her mi začalo psát toto. Mám nejnovější verzi DB a flashnutou mechaniku (LT).

Seznam her u kterých mi to dělá:

F1 2010

NFS: HP

Fable 3

NHL 11

Bulletstorm

nezáleží na wave. hry jsem projížděl ABX360 a patchoval na wave 3. Buď jsem udělal něco špatně při patchování nebo v abx. nemáte s tímto někdo zkušenost, popř jak jste to opravili.

2mmzhpt.jpg

díval jsem se na youtube, ale nějak jsem s tama nic nepobral. díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Vypaluju na ntb vypalovačka je stará cca 2 roky. Z 6ti vypálených her mni to dělá u třech. Jinak ta mechanika v xboxu čte asi 40 předem pálených her takže tam problém nebude( je půroku starý ten xbox). Vytkouším to vypálit na jiné mechanice a uvidím co to udělá. Vypaluju an Verbatimky rachlostí 2x přes imgBURN.

OT. jak zjistím verzi flashe a mechaniky bez toho abych navštěvoval flashera?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja mam taky flash LT a nejnovejsi dashboard a hry s AP25 nepustim.Jeste sem si to tim flagnul ja vul....Bez flashera se to neda zjistit jeste me napada jedna vec jestli ji mas flaglou na AP25 tak je jasny ze to bude starsim flashem.Stahni program Xval a podivej se jestli ses flaglej na ap 25 http://www.xbooster.cz/tag/xval/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak je to jasny mas flash LT. Urcite si mel starej dashboard kterej ap25 spoustel tim ze si tam dal novej dashboard.A spustil fable 3 s AP25 tak sis flagnul konzoli .To znamena ze pokavat budes na xbox live a prijde banova vlna dostanes ban.

Edit: a kdyz mas flash LT nemusis si delat starost s wave pac lt veme vse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak problem je vyresen.Mas starej flash kterej neprehraje hry s AP25.Starej dashboard to umoznoval ,ale s novym uz to nejde.A ty sis akorat konzoli oznacil.Doporucuju navstivit flashera na nejnovejsi flash Lt+ a unflag.

Ban muzes dostat jedine kdyz ses pripojenej na xbox live a prijde banova vlna.Jinak pokavat nechodis s konzoli na live neni nutnej ani unflag.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zajímavý, se stejným problémem jsem se setkal i u dvou konzolí, byly staršího typu (2006) -co mi pomohlo: pálil jsem vždy na verbatim... pokud byla hra vypálena na rychlost 2,4x psalo to tuhle chybovou hlášku, při vypálení na rychlost 4x už hra jela. Dělalo to i na různých vypalovačkách(i nových). Možná toto bude stejný případ, za zkoušku nic nedáš (25,-kč za médium :-) )

Samozřejmě platí u případů, když je hra opatchovaná jak má být (na daný flash) nebo bez patche.. (LT+)

- prostě by měla jet a nejede..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu