Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

X360 slim flash / aktuÁlnĚ !!!!!


Pyxi007

Otázka

Nevím jestli už je někde na fóru podobný Topic, nicméně bylo by dobré to nemazat a určitým způsoben tento TOPIC označit za důležitý, už z toho důvodu že většina hráčů čeká na JASNÉ , PŘESNÉ a hlavně AKTUÁLNÍ informace ohledně FLASHE na SLIM , taktéž to zajímá i mě! Pište postřehy a hlavně aktuálně! Pro mě velice žhavé téma a už se nemůžu dočkat flashe, páč mi na stole leží "kopa":arrow::arrow::arrow: copyright her :D

:thanks:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Za 1) tydle informace nejsou pro me , spis pro lidi , kteri se v tom zate tak neorijentuji viiiis

2) XBOOSTER.CZ je krasna stranka, nicmene zatim jsem tam nic novyho nezahlid, posledni edit zni :

[2011-03-18 12:12AM UTC] <c4eva> Přidán další kód do Slim LT, přidán ram „stealth“ a celkový stealth (fw a ram) uskutečněno pomocí rootkitu …

[c4eva] Mám novou mechaniku 0225, chtěl bych na to mrknout přes víkend.

Stáří zprávi ( ne zase tak stara aktualita, nicmene bych uvytal neco zhavyho, pac uz chci flash, ale to asi kazdej, tak proto todle tema) :D

:-) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co by jste chtěli ještě víc ? To vám to má někdo aktualizovat každý den Pyxi007 ??? Kdo počká , ten se dočká , nedočkavci ! Neumíš používat funkci UPRAVIT PŘÍSPĚVEK ? Až půjde flashnout , tak to tady flasheři začnou nabízet a nemusí se každý pořád ptát .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu