Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

HELP obnovenie flashu cez Chicken :(


GustaFoo

Otázka

Zdravím!

Mám psp 2003 so softom 5.03. Spravil som si flash podla návodu a psp šlapalo aj so stiahnummi hrami teras po tvrdom vipnutí sa mi flash vipol a podla návodu stačí opakovať flash ako predtym t.j. cez fotky spusitit chicken tlačitkom "x" a potom do Quick Updater cez games lenze ked spustim "x"kom chichken tak sa mi psp zasekne a po chvíli vypne ( nejde to tak ako prvý krát ked som flashoval psp ). Z viacero stránok som sa dočítal že niesom jediný kto má takýto problém skúšal som to už minimalne 20 krát a stále bez výsledku :( chcem sa spytat či niekto nevie čo stým robiť :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

vedel by si mi stym pomôct ja sa do toho velmi neviznám ak by si mi vedel napisať alebo pomôct ako to spraviť aby mi to išlo..chcem sa ešte spýtať tie subory čo som daval ked som flashoval psp na pametovku to chicken a este niečo môžem vymazať bez žjadnych následkov? alebo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu