Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejdou hry z karty ...


iggy

Otázka

Zdravím vás borci

Mám takovej problém nedávno jsem prodal jedný kámošce svoje PSP 3000 , který bylo flashnutý . Na kartě bylo asi 6 her , který hrála pořád dokola ... Jednou jí to přestalo bavit a dala tam originálku ..od tý doby najednou když zapne PSP tak na kartě hry nejsou ( ale přitom

když psp připojím k počítači a podívám se do složky ISO tak tam hry normálně jsou )

zkoušel jsem stáhnout nový hry a dát je tam ...nefungovalo ...

taky jsem se zlehka podíval na winrar ..ten je taky v pohodě tak nevim

budu rád za všechny rady ...kecy si nechte od cesty nejsem žádnej PSP montér :D thx

:psp::psp::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

záleží to od toho aký flash si použil. Ak si použil Chicken hen môže sa stať že tvojej kamarátke sa na tvrdo viplo PSP, vtedy treba flash cez chicken hen opakovať mne sa to stalo nedávno. Tiež som mal hry v PSP ktore som hral viplo sa mi PSP lebo bolo vibité a hry ktoré som mal na karte mi vôbec neukázalo. Flash som zopakoval a už mi to zas šlape ako predtým :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak kamosce rekni, at si zjisti vyznam slova "update" a "accept" a pak treba pochopi, proc nema odmackavat jak hlupak vsechno, co se ji ukaze na displeji.

Samozrejme si updatovala FW na oficialni, takze uz tam zadny CFW neni a proto to nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu