Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Easter Eggs


James XR

Recommended Posts

Zdravím, pokud tu již takové téma je, tak se omlouvám za spam a prosím o jeho link :? Jinak viděl jsem na youtube pár opravdu vtipných věcí, tak by nemuselo být špatné, kdyby se každý o nějaké videjko podělil :D Přidávám jedno dle mého super video :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, pokud tu již takové téma je, tak se omlouvám za spam a prosím o jeho link :? Jinak viděl jsem na youtube pár opravdu vtipných věcí, tak by nemuselo být špatné, kdyby se každý o nějaké videjko podělil :D Přidávám jedno dle mého super video :D

moc pěkný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Easter Egg z Crysis mi pripomina jeden velmi povedeny z HR (mozna ze se autori i inspirovali)

Klidne preskocte ke druhe minute :)

Tak jsi mě předběhl DeSmonde, hned jak jsem vyděl tenhle topic tak mě napadl tenhle srandovní easter egg, ten je jeden z nejlepších co jsem kdy viděl :D

já jsem taky našel na CoD MW2

Srandovní, ale myslim že je to jasnej fake... Ten flash to podle mě dosvědčuje... Stejně jako tohle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu