Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

takovej divnej problém s wifi


Zavorka

Otázka

víte jak byla ta nabídka od o2 ten 2mega net + wifi za 1kč ne? tam babi si to pořídila...a co se stalo...smlouva ji zkončila a mně zustal router

tak jsem si ho vzal domu že bych fičem infrastructure...nastavil jsem si ip abych se na něho mohl napojit...vše jsem normálně zapojil...(net->router->notebook)

tak jsem si otevřel mozilu at si ho nastavim...napíšu to číslo 10.0...

objeví se tam tabulka at napíšu heslo a v návodu je napsaný že když router restártuju tak se mi heslo dá do původní hodnoty(ADMIN) tak jsem ro restnul...napíšu admin a najednou mi to zkočí zpět a chce to zase heslo...nebo-li řečeno že mi to to heslo nebere...tak jsem to vyskoušel asi snad 20x a furt nic:( newíte jak tenhle problém vyřešit? dík

Jméno routeru: Prestige 660 series(i když na něm je napsané že to je 600..., 600nemá wifi...ale krabička wifi má:P:D)

Zapojení:

DSC00206-gr01.jpg

Špatný název:D

DSC00207-y8d1.jpg

To co svítí

DSC00208-3yk1.jpg

Tabulka s heslem

DSC00209-75i1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tenhle router je deafultně nastaven s heslem "admin", takže pokud ho babička neměnila :) , tak předpokládám, že heslo je furt stejný...

takže my advice je vyzkoušet jinej prohlížeč např. IE, Opera atd...

popřípadě stopnout služby typu Norton nebo Avast...

P.S.: v návodu je to jistě myšleno tak, že se to smaže až když dáš v tom webovym rozhraní Restore Default Settings...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tenhle router je deafultně nastaven s heslem "admin", takže pokud ho babička neměnila :) , tak předpokládám, že heslo je furt stejný...

takže my advice je vyzkoušet jinej prohlížeč např. IE, Opera atd...

popřípadě stopnout služby typu Norton nebo Avast...

no zkoušel jsem to i v exploder...no já ho u babi měnil...ale když jsem si přečetl návod tak tam bylo napsaný že když router resetnu tak se mi heslo nastaví zpátky na admin...ale zkusim vypnout ty programy...dík

Předtím mi to v pohodě šlo u babi...wifi no problem

RE: PS: ne v návodu je napsaný když podržím tlačítko RESET na zádní straně Routeru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak tekonc mi uniká podstata problému...

když si změnil to heslo, tak nejde zadat to který si zadával Ty? nebo, řekněme, výpadek paměti? :)

lol...spíš si nepochopil jaký je problém...jde o to že když resetnu router má se heslo dát do původní hodnoty tedy ADMIN ... po resetu napíšu admin a heslo mi to nebere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dobrá, řeknu to jinak.

řikáš, žes to heslo u babičky měnil. takže z původního passu "admin" si to změnil třeba na "xy". tak tam zadej to "xy", páč to heslo se resetem nesmaže... jak řikám, abys to heslo nastavil na původní "Admin" bys musel v tom webovym rozhraní dát restore default...

tak sa na to vyser a ked mas kvalitny tne router tak si tam nahod novy os najlepsie linuxaca
pěkně, takže podle Tebe když nahodim jinej OS, tak kvalitnímu routeru smázne heslo? :wohow:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jej omg tady to někdo nechápe...ten router má 2hesla uložené(když to původní přepíšeš...ADMIN(standartní heslo) a to co si nastavíš...a když resetneš tak se ti to druhé smaže a nataví se ti ADMIN...mám to odzkoušený už předtím...ale tedka mi to nejde...

PS: to co jsem nastavil předtím jsem taky zkoušel a NEJDE!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ten router má 2hesla uložené(když to původní přepíšeš...ADMIN(standartní heslo) a to co si nastavíš...
nechci se dohadovat o blbostech, ale router ZyXel Prestige 660HW-T3 nemá možnost dvou hesel... svym heslem přepíšeš původní standardní "admin", ale ne že zůstane uloženej "admin" a to Tvoje heslo...

no nic, zřejmě Ti nemůžu pomoci, soráč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zadej tam to heslo cos tam dal u babrdle... uwidis co to udela, ale podle me by to melo jit... a nejak se mi nezda ze pri resetu se ti smaze heslo

no jak jsem už psal...tak jsem to zkoušel už...newim co s tym je...

nechci se dohadovat o blbostech, ale router ZyXel Prestige 660HW-T3 nemá možnost dvou hesel... svym heslem přepíšeš původní standardní "admin", ale ne že zůstane uloženej "admin" a to Tvoje heslo...

no nic, zřejmě Ti nemůžu pomoci, soráč...

napsal jsem 2hesla aby si to pochopil... v návodu to tak je napsaný...po resetu se vám heslo nastaví zpátky na ADMIN(není to přesně jak v návodu)

tak estli máš prawdu tak maj vyjbaný návod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak estli máš prawdu tak maj vyjbaný návod
já sem pochopil, žes napsal dvě hesla, ale zas pochop Ty, že zůstává uložený jenom jedno heslo

image019.jpg

old pass: starý heslo, který chci změnit

new pass: nové heslo

retype: pro ověření znovu nové heslo

ale nikde Ti nevidim second password ani nějaký rozdělení superuser a user pass...

takže ne vždy je dobrý věřit návodům...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jenže...to reset funguje jako restore default...

ty to nepochopíš...tak se prosím ani nesnaž...ale jinak dík za snahu

EDIT:a jednou jsem to tak taky udělal...resetnul jsme to...chtěl jsem napsat to heslo co jsem si tam nastavil...a nešlo to...tak jsem tam napsal ADMIN a jelo to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jenže...to reset funguje jako restore default...

ty to nepochopíš...tak se prosím ani nesnaž...ale jinak dík za snahu

ano, ano, to mi bude vyprávět někdo, kdo ani nepochopí manuál...

no nic, zavolej si na O2 (800123456) a tam Tě zcela jistě pochopěj, když nejseš schopnej něco chápat Ty, mladej...

btw: chtělo by to přejmenovat název topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ano, ano, to mi bude vyprávět někdo, kdo ani nepochopí manuál...

no nic, zavolej si na O2 (800123456) a tam Tě zcela jistě pochopěj, když nejseš schopnej něco chápat Ty, mladej...

btw: chtělo by to přejmenovat název topicu

ano pane mistře...no omg zase někdo chytrej jak radio...:roll:

na o2 volat nebudu...napíšu přímo na ZyXEL.cz tak to je blíž:)

PS: tak si stežuj na o2 že napsaly blbě návod a ty se pak musíš hádat s mladejma...:lol: jistě tě pochopí a pošlou mi novej návod8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ano pane mistře...no omg zase někdo chytrej jak radio...:roll:

na o2 volat nebudu...napíšu přímo na ZyXEL.cz tak to je blíž:)

PS: tak si stežuj na o2 že napsaly blbě návod a ty se pak musíš hádat s mladejma...:lol: jistě tě pochopí a pošlou mi novej návod8)

ano, pokud každýho se zkušenostma označuješ za chytrého jak rádio tak Ty seš asi gramec... :bash:

hele, nemá to cenu, soráč, že sem chtěl pomoci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ano, pokud každýho se zkušenostma označuješ za chytrého jak rádio tak Ty seš asi gramec... :bash:

hele, nemá to cenu, soráč, že sem chtěl pomoci...

no to nemá tady svůj problém nevyřeším...když si takdy někdo myslí že když mi je 16 tak jsem mladej gramec:P

a kdyby to tak byla jak říkáš takbych to už dáwno rozchodil...protože jsem zkoušel to poslední heslo co jsem tam nastavoval a ty co jsem tam kdysi měl...

MODI pls LOCK tady to nevyřeším musím si pomoct sám:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jsou tu dve varianty, zkousel to stale a drz to fakt dost dlouho..

..nekolikrat za sebou to zkus..

..zkus se podivat zda tam neni jine heslo.. popr. v navodu muze byt chyba, podivej se na stranku default passwords list - najdes na googlu a najdi svuj typ.. zkus to.

..nebo manulane rozeber a odpoj CMOS baterii, ktera tam MUSI zakonite byt, chvili to nech, popr. opatrne zkratuj, aby jsi vybil kondiky a pak ji zkus vratit, logicky se to musi vratit do normalu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jsou tu dve varianty, zkousel to stale a drz to fakt dost dlouho..

..nekolikrat za sebou to zkus..

..zkus se podivat zda tam neni jine heslo.. popr. v navodu muze byt chyba, podivej se na stranku default passwords list - najdes na googlu a najdi svuj typ.. zkus to.

..nebo manulane rozeber a odpoj CMOS baterii, ktera tam MUSI zakonite byt, chvili to nech, popr. opatrne zkratuj, aby jsi vybil kondiky a pak ji zkus vratit, logicky se to musi vratit do normalu..

aaaa děkuju...nějaký rozumný návod...:) zkusím... díky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
OMG jej tady v pass listu vidím 1234...hmm ale to jsem už zkoušel...no zkusím eště jednou

vidis, navody nejsou realita, mel jsem tam myslim taky neco jineho :D z toho si nic nedelej.. proste projed par passwd listu a uvidis co bytam melo byt ;) kdyztak prozkousej zname hesla co tam na passwd listu uvidis.. rikam vyzkousej, rozhodne nezatracuj kvuli tomu ze tu do tebe nekdo hustil (cetl jsem to :) ) chapu te, ze nekdy clovek udela blbost, zmeni heslo jen tak a zapomene, stava se to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu