Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

cut sceny - hw lagy?/mírné sekání - EDIT 31.3.2011


leedR

Otázka

Zdravím,

můj problém se týká skoro všech cut scén v různých hrách. Xbox S mám pouze 2 týdny a tento problém pozoruji již od začátku (nový, neflashnutý).

Nejvíce je to poznat asi v Gears of War 1, kde se každá scénka chová tak, jako by bežela na MAX 10FPS. Je zde vidět znatelné trhání. To vše ale zmizí, pokud se hra vrátí do klasického ingame módu, zde už vše běží jak hodinky.

Proto prosím o nějaké rady, návrhy, popřípadě zda je to úplně normální věc? :) ..

Děkuji všem za každou radu/odpověď.

PS: vše hraju z HDD

konzole: X360 Slim 250 HDD

!! EDIT !! 31.3.2011:

Pořídil jsem si pár nových her a nedalo se přehlídnout opětovné sekání a opravdu velký pokles FPS. Uvedu příklad např. na Red Dead Redemption a Forze 3. Hry jsou originál nové, takže opravdu nejde o poškrábané, či jinak poškozené DVD.

Forza 3:

#1 například při průjezdu cílovou rovinkou, kde jsou stále přede mnou některá auta, je malé, ale znatelné proškubávání (při pokusu o předjetí, kdy jsou auta vpředu pěkně vykreslena)

#2 znovu průjezd cílovou rovinkou, ale v posledním kole závodu.. poté se hra přepíná do režimu ''pohled z 3. osoby'' a kamera rotuje kolem auta co projíždí kolem..

Red Dead Redemption:

#1 kdo tuto hru hrál, určitě ví, kde se nachází městečko Armadillo. Jakmile přijedu do města, FPS spadnou tak o polovinu dolu. Stačí se motat kolem salónku, nebo kde je prostě více lidí a hra je na hranici hratelnosti

#2 cca 75% cut scén jsou opravdu trhané

#3 začne pršet, bouřka a záblesky.. pokud je v tomto počasí nějaká přestřelka, hra se zkrátka stává nehratelná a člověk z toho nic nemá

Memory Cache jsem nechal promazat.

Vymazal veškeré demoverze atd.. volné místo na disku je momentálně 190 GB.

Profoukal xbox stlačeným vzduchem.

1080p jsem sundal na 720p.

Zkusil 2 druhy HDMI kabelů + 1 VGA.

Testováno jak na monitoru, tak na televizi.

Problém stále přetrvává, opravdu se bojím, že už nebude problém v nastavení, ale spíše v konzoli. :?

Proto se tedy ptám na váš názor, případně nějaké další nápady/návrhy co bych mohl udělat (googloval jsem hodně a moc mi to nepomohlo). Pak už zbývá jediné a to asi konzoli reklamovat.

Předem děkuji za vaše odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Já neříkám kdyby se s tím nechalo hrát a bylo to třeba pouze v těch cut scénách. Ale tohle už je na hranici s hratelností.

viz. porovnání s tímto videem - http://www.youtube.com/watch?v=wJjre2xIz6A .. hra mi jede v této oblasti a v tomto počasí tak 10x hůř, než jemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu