Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

flash1 fucked by taxik


taxik

Otázka

Zdarec,

Já ***** vymazal flash1 a vypnul PSP.No PSP teď nejde zapnout takže to chci reklamovat.

Postoval sem to i zde:

Ahojte, mám Software problém s PSP. Zasahoval sem do flash1 a zníčil jí takže nejde teĎ PSP spustit :( CZC.CZ píše že nepříjíma reklamace:

  • vypršením záruční lhůty
  • mechanického poškození, neodborné instalace, neodborného zacházení či obsluhy, zanedbání běžné péče
  • pokud byly vady způsobeny počítačovými viry
  • pokud se závada projevuje pouze u software, u kterého není odběratel schopen doložit legální způsob nabytí
  • používání zboží v podmínkách, které neodpovídají svými parametry prostředí, pro které jsou určeny, nebo jiným parametrům stanoveným výrobcem
  • zboží bylo poškozeno živly, nebo výpadkem elektrické sítě
  • zboží bylo poškozeno nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci
  • -----------------------------------

Nevím co mám říct u reklamace, každopádně bych to chtěl reklamovat ikdybych dostal FW 6.37.

Thx for help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Flash1 ? já sem mazal,drbal,hrabal se v Flash1 a nic se nestalo - Flash1 jen ukládá uživatelský nastavení - Jméno,homepage atd. - když něco vymažeš naskočí BSOD - což jde opravit - viz. muj návod na FontMod bez zásahu do Flash0 - http://console-forum.net/tema/105117-tut-6-20-fontmod-zmena-fontu-na-3xxx-2xxx-a-go?highlight=fontmod - Zasáhl jsi do Flash1,upravil si soubory,a načítal se ti Font z MS,když s ivyndal MS a zapnul PSP,v Flash1 bylo nastavený načítání z MS a protože tam nebyla,nebylo možný načíst XMB,a tak si zmáčkl při BSOD tlačítko O a opravilo se ti to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Flash1 ? já sem mazal,drbal,hrabal se v Flash1 a nic se nestalo - Flash1 jen ukládá uživatelský nastavení - Jméno,homepage atd. - když něco vymažeš naskočí BSOD - což jde opravit - viz. muj návod na FontMod bez zásahu do Flash0 - http://console-forum.net/tema/105117-tut-6-20-fontmod-zmena-fontu-na-3xxx-2xxx-a-go?highlight=fontmod - Zasáhl jsi do Flash1,upravil si soubory,a načítal se ti Font z MS,když s ivyndal MS a zapnul PSP,v Flash1 bylo nastavený načítání z MS a protože tam nebyla,nebylo možný načíst XMB,a tak si zmáčkl při BSOD tlačítko O a opravilo se ti to

No vymazal sem flash1 a dal svojí starou zálohu.Změnil sem si Témata atp.

resetl sem PSP pomocí "VSH" a zase tam bylo originál téma, tak sem dál reset to defeaults a napsalo to BSOD (modrou obrazovku) chtěl sem dát "O" ale nešlo to seklo se to vyndal sem baterku.A voila semi-brick....Nevíte co s tím ? Že by nemuselo do opravny ?

EDIT: Teď jsem si popovídal s vývojařem Kucik Mods a ten povýdal že při vymazání flash1 či totálním nahrazení dojde k semibricku....

Proto nezasahujte do žádné NAND paměti....Dopadnete jako já....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu