Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

L.a.noire


Guest drunkys

Recommended Posts

  • Odpovědi 345
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Když to vypálim bude to funkční? Když jsem rozbalil dvd2 tak mi to vyplivlo 7,29GB ale koncovka byla .dvd, tak jsem to v Total Commander přepsal na .ISO a projel abgx a hodilo mi to todle.

Děláš si srandu? :D jak mužeš soubor .dvd přepisovat na ISO? :D přeci ten .dvd soubor se má hodit do IMGBurn a to se pak vypálí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děláš si srandu? :D jak mužeš soubor .dvd přepisovat na ISO? :D přeci ten .dvd soubor se má hodit do IMGBurn a to se pak vypálí

Nevypaluju poprvé.

Stáhnul jsem verzi a tam byl jeden soubor ten měl přes 7GB a koncovku .dvd, takže za to nemůžu, že to tak někdo splodil. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, tak to se omlouvam...no je ale divný že vubec něco takovýho někdo mohl udělat, to se mi nestalo ještě nikdy...najeď si na console-power.com a tam si to raději stahni znovu pokud ti to ještě nefunguje...jsou tam spolehlivý uploady a jsou snad na všechny servery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me ty hajzilici zlakali tim, ze tam meli jako datum 17.5. tak jsem do toho sel, ale je dvacatyhou a uz tam maj minimalne dobry ctyri hodky ze prijmaj zbozi na sklad....asi pro ni vyrazim nekam jinam...

tak jak jsem koukal na live, tak už se ti ji podařilo sehnat:-) gratuluju, a kde nakonec Alza???, jinak opravdu bomba hra. Ale grafika podle mě není zase tak dobrá, nechci říct že zrovna styl Mafie 1 , ale mohlo to být trošičku lepší. I když tahle hra opravdu není o grafice:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec v czc.cz, bylo to stejne daleko, levnejsi a hned k odberu, alza to naskladnila snad az po pulnoci....Hra je to skvela, ale ze zacatku jsem byl dost rozpacity....menicko nadherny....ale ten styl jakym to ze zacatku probihalo....prislo mi to takovy nekonzistentni, krom toho me stvalo ze ty kratky tuturialovy pripady se pocitali mezi tech 21.....grafika mesta je slabsi, musim se priznat ze mi mesto mistama vazne pripominalo M1...nekdy je dost osklive, nekdy naopak nadherne....jako mesto to urcite nema na Empire Bay z mafie 2, ale to je jasny, kdyz je mesto "vedlejsi" a hlavne dost velke....jinak hral jsem zatim dva velke pripady....to s tim opustenym autem a ted hraju to s tim srazenym chodcem, bohuzel z preview uz vim, jak oba dopadnou :) kazzdopadne nevedet to u toho prvniho nevim ktera bije, clovek si nasbira tunu stop, ale pak chyti toho typka a nic se nevysvetli (treba pri vyslechu na stanici bych cekal ze z nej vsechno dostanete)....trosku me rzi ze to je hoooodne linearni...porad jsem si rikal jak to bude fungova a trosku me stve ze je to stylem (u vyslichani) ze se musis trefit do jedne ze tri moznosti abys pokrocoval, neni to zas tak lehky.......kazdopadne celkove vzato zhatim super...dokonce i nahodne (street) mise jsou super, kratke, ale maj "dusi" a nenudi.....jo a co me stve jsou auto....strasny jizdni model....dlouho jsem neridil neco tak strasneho, je to tak zke ze se to skoro ani neda ridit...asi jsem zhyckany mafii kde tomu dali vic a taky prave ted hrajici forzu, ale tohle je fakt spatne, chapu ze tomu autori nevenovali pozornost, ale nechapu proc treba nemohli upravit ten z GTA ci tak :) Ale tesim se az si k tomu zase sednu....jen buh vi kdy to bude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K vedlejším úkolům, nevim jestli se to stalo jenom mně, ale ty co jsem splnil během vyšetřování případu se mi nezapočítaly jako splněné. Takže když sem si potom dal free roam, tak mi hlásily úkoly, který už sem dávno splnil někdy na začátku hry. Kvůli tomu jsem zatim nedal 20 rank, mam totiž nějak kolem 27/40 street crime.

Jinak grafika mi přišla dobrá na dnešní poměry, ale to vykreslování v dálce je děs. To už snad mělo lepší vykreslování i GTA IV, který je z roku 2008. Zpracování domů a místa činu se mi líbí hodně.

Velký, ale hodně velký mínus má u mě tahle hra za to, že nemůžete srážet chodce. Jasně, neni to další GTA, při pokusu srazit nějakého vám to napíše že jste povinen je chránit, ale když najedu na chodník plnej civilistů, tak všichni buď uskočí a nebo se mi s velkým štěstím podaří někoho sundat. Holt absence Euphoria enginu je znát. Neberte mě za šílence, jen se snažím otestovat herní mechanismy.

Poslední co sem moc nepochopil bylo občasné, podivné chování řidičů. Jedu v policejnim autě, zapnutej maják, blížim se ke křižovatce a najednou se auto přede mnou, které se snaží zatočit na druhou stranu, se zastaví uprostřed a zablokuje mi cestu. Toť jsou moje postřehy z hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se teda pripady normalone zapocitavaj, hned jak skonci tak mi tam pribude....Vykreslovani (hrajio z HDD) mam vicemene v poho, obcas se neco docita, ale vetsinou si toho ani nevsimnu.....GTA je mnohem horsi, tam kdyz se clovek rozjel jezdil za chvili vzduchem kolem krabic :) S ridicema jsem taky nemel problem, libi se mi jak ti uhejbaj pri spusteni majacku a vyuzivam to casto, vzhledem k ovladatelnosti aut....

Jinak tys mi pripomnel tohle :D

1305913374_lanoirekomix.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tj na GTA V se tesim obvzlast proto, ze jsem z tech, kterym se IV nehnusilo, naopak mi prijde mozna jako nejlepsi dil serie (s SA tak nastejno, ikdyz kazdy mam rad pro neco jinyho)....snad se objevi na E3, ale rockstar svoji ucas neprilibil tak snad jen jako Take-Two....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam takový menší problem...ted jsem u toho čtvrtýho případu na druhém DVD a nějak vubec nevim co mam dělat...právě jsem chytil toho chlapa jak mi ta jeho sousedka řekla že ho najdu na střeše..on tam stál a hladil nějakýho holuba...pak jsem za nim běžel a chytil ho (u něj v bytě jsem našel zakrvácenou košili a trubku a druhou část nějakýho dopisu)...jenže ted vubec nevim co mam dělat dál..když kliknu na parťáka Xkem, abych se ho zeptal co dělat, tak řekne že musíme do toho bowlingu se jít optat ještě na tu mrtvou ženu..když tam přijedu tak ale nesvítí ta klika u dveří abych mohl vejít, jediný co mě napadlo je že tm jakby v noci mají zavřeno, ale to je asi blbost...nestalo se to taky někomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi jak udělám ten patch na to video u DVD 2 a 3? Jelikož to mám stažený. A stahoval jsem to i sté druhé stránky, co mi tu někdo doporučil, tam psali, že je to už patchnuté, ale musel bych stánnout všechny 3 DVD jelikože to píše, že to je vastně jeden velkej rar. :( A bohužel jsem to zjistil až když jsem tam to druhé DVD stáhnul.

Edit: Tak to vypadá, že to nakonec stoho dostanu, kdyžtak se ozvu. ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu