Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

L.a.noire


Guest drunkys

Recommended Posts

  • Odpovědi 345
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jsem asi ♥♥♥♥♥, ale zaboha nejsem schopnej pri vyslychani spravne trefit DOUBT / LIE. Asi nechapu, co ktery znamena, obe bych rek, ze mam zmacknout kdyz jim neverim.. ale z 90% je to blbe.. Nejaky tipy?

Doubt= pochybuješ o jeho tvrzení, ale nemusí to podle tebe znamenat 100% lež :). Lie= Jseš si jist, že podezřelí lže :). Je to těžké no, nejhorší je si uvědomit, který důkaz při li předložit :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samotneho me to az prekvapilo jak tezke ty vyslechy jsou, sicekolikrat poznate ze osoba lze, ale nejste si jisty, ze dukaz ktery musite predlozit je dostatecny...co se tyce rozhovoru, jsou vazne docela tezke....celkove vato jsem ale lehce zklaman jak lehke ty pripady jsou....clovek si nasbira hromadu predmetu a vyslicha x lidi a pak reseni stejne prijde tak nejak samo, kdyz asi hra pozna ze nemate kam dal :) Ale je to navykovka jak prase, jdu pokracovat v hrani :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak rikas.. Je prakticky jedno co namackas, asi je pravda, co jsem cet v recenzich, ze snad nejde "skoncit", vzdy pokracujes dal. Pro me celkove hra velke zklamani - spatne ovladani v akcnich scenach, zasekavani, atd. Scenu v poslouchanim telefonatu te zenske v kavarne jsem vubec nebyl schopny dohrat a musel preskocit. A jak jsem psal - vyslychani tak tezke, ze je to vicemene o nahode, jestli se trefim nebo ne. A stejne je to jedno, protoze hra jede dal v obou pripadech. 5/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak rikas.. Je prakticky jedno co namackas, asi je pravda, co jsem cet v recenzich, ze snad nejde "skoncit", vzdy pokracujes dal. Pro me celkove hra velke zklamani - spatne ovladani v akcnich scenach, zasekavani, atd. Scenu v poslouchanim telefonatu te zenske v kavarne jsem vubec nebyl schopny dohrat a musel preskocit. A jak jsem psal - vyslychani tak tezke, ze je to vicemene o nahode, jestli se trefim nebo ne. A stejne je to jedno, protoze hra jede dal v obou pripadech. 5/10

O náhodě to rozhodně není :roll: ... Skončit se dá, už několikrát se mi stalo, že případ nebyl vyřešen a začal jsem znovu :). Akční scény jsou na té hře to nejlepší :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je v poradku, jeden holky, jiny vdolky ;). Btw v kterem pripadu se lame DVD1 / DVD2? Ted resim ten pripad ohledne znasilneni ty kocicky / herecky a beham po tom stavenisti.

(Mam JTAG, tak si ani nejsem jisty, jeslti uz to treba neni DVD2)

Můžu se zeptat? Nečetl jsem celej topic a jsem línej se koukat, pro jaké platmormy je L.A. Noire než X-box360 a PS3? Chtěl bych to na PC :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://xbox360.ign.com/articles/116/1169578p1.html

Výbornej článek ''kam by mělo směřovat noire''

osobně si myslím že pokračování bude stejně jako u RDR kvůli úspěchům a prodejům...

uvítal bych více přemýšlení a méně pomoci...odlišné postupy a případy...a nápad aby to bylo v tétp době se mi líbí ale ne tak moc jako rok 40-50

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim....zatim mám odehráno zlomeček a hra mě baví hodně, ale obávám se že příde chvíle kdy mi to příde taky stereotypní, kdyby hra nevedla hráče tolik ,,za ručičku" bylo by to určitě lepší...nic to ale neubírá na skvělé zábavě....:) :D neskutečně mě pobavil ten chlápek

co si koupil to prase a rozsekal ho v autě aby moh zdrhnout od manželky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat...nevíte někdo kde se dají posbírat ty filmy? v průběhu celý hry jsem nesebral ani jeden, nevim jak je to možný....a ještě, nevíte jestli se dostávají nějaký Achievmenty za to že jsem posbíral všechny ty noviny? žádný jsem totiž nedostal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu