Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

L.a.noire


Guest drunkys

Recommended Posts

  • Odpovědi 345
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kolik už máš géček v L.A.Noire? Já chci udělat na 100% hru, ale bohužel jsem pracovně pryč, a já bych tak pařil:-) a nemůžu.

Mám 580 Gček....mam hotový příběh (chci ho ale dokončit abych měl všechny případy na 5 hvězdiček), mam i ty pouliční případy všechny, všechny filmy, všechny noviny, všechny nalezený budovy...chybí mi jen najít všechny ty auta - těch mam 51/95 :D ale asi je nikde nenajdu, nevim kde už hledat a hlavně nevim v čem jsem už seděl :D

EDIT: a s tímhle co mám já tak je hra dokončena zhruba na 92%. alespon myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 580 Gček....mam hotový příběh (chci ho ale dokončit abych měl všechny případy na 5 hvězdiček), mam i ty pouliční případy všechny, všechny filmy, všechny noviny, všechny nalezený budovy...chybí mi jen najít všechny ty auta - těch mam 51/95 :D ale asi je nikde nenajdu, nevim kde už hledat a hlavně nevim v čem jsem už seděl :D

EDIT: a s tímhle co mám já tak je hra dokončena zhruba na 92%. alespon myslim

tak o je slušný, držím palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rawmen : Tak co ? mam stejny problem jako ty stahnul jsem si 4 rary a kdyz je extrahuju vyjede mi z toho .dvd soubor misto .iso ..prisel si na to co s tim? nebo si to stahoval znova? diky

Tak nic bohužel, stáhnul jsem to znova a stejně to napíše: Wrong disc, už mi akorát došla trpělivost. :( A nechci z*urvnit další DVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo v jakym případu byla žena jmenem Cyndy? v tom případu se přímo pronásledovala na nějaký nádraží a zastřelili jí tam na záchodě....chci to vědět z důvodu, že se za to sledování dostane achievment, když se sleduje bez toho aniž by se použily ty noviny nebo cokoliv jinýho na schování se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nic bohužel, stáhnul jsem to znova a stejně to napíše: Wrong disc, už mi akorát došla trpělivost. :( A nechci z*urvnit další DVD.

Ja na to taky neprisel, tak sem si taky stahnul znova :cheesygrin: ..holt nepochopim proc vubec nekdo takovejhle bordel nekam uploaduje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě mám jeden dotaz...koukam do achievmentů a je tam jeden s názvem : The Printer's Devil a pod tim je napsáno Complete "A Slip of the tongue" - co se tim jako myslí? jak mám dokončit nějaký "přeřeknutí"? :D

mrkni sem tady najdeš většinou vše: http://www.xbox360achievements.org/game/la-noire/achievements/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrkni sem tady najdeš většinou vše: http://www.xbox360achievements.org/g.../achievements/

Díky...tak koukam že většina těch achievmentů vzpadá už do nějakýho toho DLC balíčku...ten se asi dá stahnout jen na Marketplace ne? asi se nedá stahnout jako klasická hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky...tak koukam že většina těch achievmentů vzpadá už do nějakýho toho DLC balíčku...ten se asi dá stahnout jen na Marketplace ne? asi se nedá stahnout jako klasická hra

je to tam rozepsaný, ajchy jsou i za dvě DLC, za který si smozřejmě musíš zaplatim:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze to si me asi spatne pochopil mne vyjizdelo z raru ne .iso ale .dvd a neslo to nijak zmenit stejny problem mel i rawmen a proto jsem mu psal :)

já vím a všude na netu je že máš vypalovat .iso čili přejmenuješ .dvd na .iso(ten 7gb soubor.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha ono to funguje trošku jinak, já myslel, že když to napíše vložte Disc 2. Tak ho tam mám vložit, ale ono to nefunguje.

Ono stačí vložit boot disc a pak DVD2 a já furt myslel, že musim dát Boot DVD pak disc 1 a když to napíše tak disc 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha ono to funguje trošku jinak, já myslel, že když to napíše vložte Disc 2. Tak ho tam mám vložit, ale ono to nefunguje.

Ono stačí vložit boot disc a pak DVD2 a já furt myslel, že musim dát Boot DVD pak disc 1 a když to napíše tak disc 2

Ty tvý problémy bych vážně chtěl mít :D pořiď si normální xko, do toho pořádnej flash a nebudeš řešit pořád takovýhle kraviny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu