Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

L.a.noire


Guest drunkys

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Odpovědi 345
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mrkejte, ta mimika obličejů u všech lidí vypadá fakt špičkově: http://www.youtube.com/watch?v=9PS7t693LcQ

Četl jsem, že ty cut sceny dělaly tak že natáčely živé lidi, proto je tu taková věrohodná mimika. Začínám se těšit na tuto hru, už kvůli toho jak v poslední době R* třeba vytvořila RDR - westernové gta a teď L.A. Noire. - gta v 50 letech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to byl můj odhad, že to bude ve stylu GTA, ještě jsem nikde nečetl v jakém herním módu to pojede, ale jak R* vydává hry ve stylu GTA, plníš úkoly zadané na mapě. Pokud máš nějaký článek jak by se měl příběh odvíjet tedy ve stylu GTA a nebo něco jako Mafia, kde prostě hraješ příběh a nikde nemůžeš odbočit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dupenka: bude to podobne ale ne stejne jako GTA

mezi pripadama budes mit volno, ale kdyz uz vysetrujes jeden pripad tak to volno mit nebudes

tu si precti rozdily mezi GTA a L.A. http://www.zing.cz/special/321/la-noire-vs-gta-iv-srovnani-velikanu

Tak jsem si to přečetl a teď bych řekl, že to bude stejné, jen nebudeš mít takovou volnost jak v GTA ale prostě nevím jaké pako to psalo, ale když tam budou zase vedlejší mise, sbírání věcí po městě a úkoly od nějakých bosů ta to fakt nemůže být stejne jak GTA.:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, vubec bych to k GTA neprirovnaval, mas tam sice otevrene mesto, ale treba ani mise se nebudou resit uplne stejne ze pujde o "kratky" mise rozesete po meste kde si muzes vybirat, pak postrilis par typku a mas hotovo.....tohle budou dlouhe pripadi, kdy ti vetsinou strelba nepomuze....je to proste detektivni hra, ktera klade hrozny duraz na vysetrovani, tajze je GTA z 50. let to ma hodneeee daleko....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže všechny tři DVDečka musim nainstalovat? Mám 20GB HDD takže se mi tam vejde pouze jedna hra na naistalování....

Podle me instalovat nemusis, stejne jako to bylo treba v ME2......dost by to omezovalo lidi co HDD nemaji....

Pár her na třech a více DVD by se našlo.

Tak pardon, nejake jseem po tom nepatral a z toho co znam jsem nikdy 3 DVD nevidel....to bude nejaka FF ci tak neco, ne? Co ma 3 DVD?

Tykrávo, no to mi povídej :D mam tam docela dost nainstalovaných her :D

Asi tak ja mam svuj 250 GB HDD uz skoro plny, snad bude stacit, kdyz smazu vsechna dema :D V nejhorsim smazu neco co temer nehraju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pardon, nejake jseem po tom nepatral a z toho co znam jsem nikdy 3 DVD nevidel....to bude nejaka FF ci tak neco, ne? Co ma 3 DVD?

Ano, FF tam opravdu je. Konkrétně:

Final Fantasy XIII - 3 DVD

Blue Dragon - 3 DVD

Star Ocean: The Last Hope - 3 DVD

Lost Odyssey - 4 DVD

Já vím, moc jich není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu