Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

L.a.noire


Guest drunkys

Recommended Posts

  • Odpovědi 345
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nikdo ti neřekne jestli dostaneš ban. Jak by to zjistili, že jsi to hrál před datem vydání, když třeba máš nastavený datum na někdy dopředu, já mám třeba v xboxu nastavený čas kolem roku 2009, protože je to továrně nastavený a seřizovat ho nebudu, když pokaždé vypnu xbox tak se mi datum vrátí na rok 2009 - proto snad nedostanu ban. A když ti někdo píše že dostaneš, tak to pak asi pracuje v Microsoftu.

Už o tom tady na fóru bylo téma. Když máš hru před datem vydání, tak sice podle data pravděpodobně nepoznají, že jsi ji hrál (i když kdo ví, co mají za finty). Ten největší problém spočívá v tom, že u takové hry nemůžeš zkontrolovat, jestli je to přesný obraz originální verze (protože originální ještě nevyšla :)). Takže jak tam bude nějaký rozdíl, tak to Microsoft pozná. No a data, podle kterých se to dá zkontrolovat, si ukládá xbox v sobě a nedokážeš je smazat (nejsou to nijak velký data, stačí kontrolní součty, je to zlomek MB ke každý hře). Jak se přihlásíš na live, xbox tě napráská (c4eva vypustil už kdysi dávno do světa zprávu, že xbox takovýhle data posílá po přihlášení na live).

Navíc pokud u tebe něco takovýho objeví, pravděpodobně to nepůjde poznat přes XVal, protože budeš mít flag už přímo na serverech Microsoftu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám,že Skyrim taky nebude špatný :) Jinak souhlasím :)

Já taky tu nedočkavost chápu, ale já to vydržím :D a počkám.

Já to taky vydržím, ale jen protože musim čekat na originálku....želízek v ohni je víc (ten rok opravdu hodně), ale tohle je nevětší favorit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja osobne nevim co vse obnasi tu hru vytahnout z dvd a predelat ji na nejake vydatelne iso, ale sranda to asi nebude...takze to asi nejaky cas potrva a oni to hodili ven po kusech, coz jiste mnoho hracu oceni.....nez se dostanete do casti kde bude potreba vymenit DVD, urcite bude uz DVD 2 venku- :) Preci jen, ta hra ma byt slusne dlouha :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na dnesni pomery je to vyrazny nadprumer, vazmuli v uvahu hry typu CoD kde se clovek dostane klidne i pod pet hodin..... hry od Rockstaru proste zabavi na dlouho, stejne jako lonske RDR :) a stejne si nakonec clovek rekne, ze by si to dal jeste jednou tak dlouhy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cože, Red Dead Revolver? o tom slyšim poprvý :D..to existuje i na xboxy? že bych si to taky zahrál :D...co se týče L.A. Noire tak sem uplně šíleně zvědavej jaký to bude s těma xichtama..podle videí to vypadalo fakt uplně šíleně skutečně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, vyslo to i na xbox, ale ten puvodni....ty ksichty vypadaj uzasne (ikdyz textury jsou takovy trosku mdly...), kazdopadne to je pry slepa ulicka vyvoji "fotorealisticke grafiky"....kazdopadne jsem ve hre jeste nevidel lepsi mmiku, ale na tomhle ted pracuje dost lidi, neco kuchtej v Ubisoftu a ma to pry byt v novym AC, Remedy neco kuchti do novyho AW a nejvic jsem zvedavej na Quantic Dream, tvurce Heavy Rain, ty prej makaj na nem cem, co strci technologi L.A. Noire do kapsy, ale buh vi kdy se toho dockame :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomu s tim AC se mi moc věřit nechce, protože všechny díly co doted vyšly tak vypadají téměř všechny stejně po grafický stránce...tedy hlavně na konzolích, na PC se to trošku vyvíjelo...Heavy Rain měl grafiku uplně vynikající a ta atmosféra v tý hře to je fakt neuvěřitelný..a právě proto se těšim i na to L. A. Noire protože jsem četl že to bude hodně podobný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu