Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

L.a.noire


Guest drunkys

Recommended Posts

  • Odpovědi 345
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zavidim, nevim jak to klapne s dnesnim naskladnenim u Alzy, jenze se k tomu stejne nedostanu driv jak v patek a mozna budu svedomity a necham si to az po skole....takze to asi mesic odlozim, jestli toho budu schopny a dam si to za odmenu, to budou muka :(

Jinak naMetacriticu skore 92 na zaklade 24 recenzi....to je skvele, ale cekal jsem trochu vic...treba na takovy Portal 2 to nestaci...

Myslíš že to u Alzy bude už dneska, všude jinde mají datum až tento pátek 20.5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pánové nevím tedy kde je problém, ale já mám hru nainstalovanou na HDD a s problémem s dokreslováním textur, jsem se za nějakých cca 7-8 hodin hraní setkal jen jednou, když se v jedné animaci později dokreslil billboard, ale jinak nikdy. A co se týče nějakých bugů, změn barev, textur, chození po stěnách atd jak tady někdo psal nebo jak se uvádí v tom článku, to se mi taky nikdy nestalo.

Já mám vůbec asi štěstí na bugy, často čtu o nějakých hrách obrovskou kritiku, že je ta hra extrémně zabugovaná, lidi na to nadávájí, tak se toho celkem děsím, pak tu hru sám začnu hrát a nesetkám se třeba s ani jedním bugem nebo když už ano, tak jednou maximálně dvěma nějakými prkotinami za celou hru, které tu hru absolutně nijak negativně neovlivní. (mohl bych jmenovat x her, kde se mi to stalo, namátkou třeba Gothic 3, Red dead r. atd ) Tak mám teda asi velké štěstí nebo nějakou zázračnou konzoli a zázračné PC :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš že to u Alzy bude už dneska, všude jinde mají datum až tento pátek 20.5.

No maj tam 17.5. a to to furt aktualizujou, ale dnes se jim to nezmenilo na skladem, ale ted uz je to vlastne jedno, stejne na to minimalne do patka nesmim sahnout a i pak to jen vyzkousim (jestli to dokazu)

No pánové nevím tedy kde je problém, ale já mám hru nainstalovanou na HDD a s problémem s dokreslováním textur, jsem se za nějakých cca 7-8 hodin hraní setkal jen jednou, když se v jedné animaci později dokreslil billboard, ale jinak nikdy. A co se týče nějakých bugů, změn barev, textur, chození po stěnách atd jak tady někdo psal nebo jak se uvádí v tom článku, to se mi taky nikdy nestalo.

Já mám vůbec asi štěstí na bugy, často čtu o nějakých hrách obrovskou kritiku, že je ta hra extrémně zabugovaná, lidi na to nadávájí, tak se toho celkem děsím, pak tu hru sám začnu hrát a nesetkám se třeba s ani jedním bugem nebo když už ano, tak jednou maximálně dvěma nějakými prkotinami za celou hru, které tu hru absolutně nijak negativně neovlivní. (mohl bych jmenovat x her, kde se mi to stalo, namátkou třeba Gothic 3, Red dead r. atd ) Tak mám teda asi velké štěstí nebo nějakou zázračnou konzoli a zázračné PC :D

No tak zrovna v lonskem RDR se to fakt jen hemzilo unikatnimi bugy, taky jsem tam nejaky mel, ikdyz minimalne, ale treba takovy extrem jako kojot s mexickym prizvukem co vam pomaha dobit pevnost, to me vazne nepotkalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, potřeboval bych pomoc s případem s názvem "A Walk in Elysian Fields"(2. případ v Arson desk s ohořelýma mrtvolema, které vypadají jako se by se modlily). Zasekl jsem se na místě činu, nedaří se mi najít všechna vodítka a kvůli tomu nemůžu postoupit dál. Mohl by mi někdo napsat, kde se zhruba nachází všechna vodítka související s případem? Našel jsem tu ohořelou rodinku, kousek od nich fotku a venku tu blbost od InstaHeatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, potřeboval bych pomoc s případem s názvem "A Walk in Elysian Fields"(2. případ v Arson desk s ohořelýma mrtvolema, které vypadají jako se by se modlily). Zasekl jsem se na místě činu, nedaří se mi najít všechna vodítka a kvůli tomu nemůžu postoupit dál. Mohl by mi někdo napsat, kde se zhruba nachází všechna vodítka související s případem? Našel jsem tu ohořelou rodinku, kousek od nich fotku a venku tu blbost od InstaHeatu.

pak je tam kousek od souseda v rohu jeho zahrady strom a pod nim jsou vykourene cigarety a stopy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dohrál poslední 4 případy nejsou ani případy....řeší se tam hlouběji to s domy(kdo je u ARSON vi)

a je to pak jen hloupy strileni (3 otazky za 4 pripady coze?!...) sbiram tam duakzy jak deb.il a ani je nevyuziju :D

Konec zklamal,na to jak umím anglicky jsem to vůbec nepochopil...

Snad bude Noire 2 ,protože tahle hra je neskutečná a zaslouží si to další :)

*spoiler*Cole umřel na konci,:/ zbožnoval jsem jeho postavu/charakter http://img217.imageshack.us/img217/7457/fotografie1005.jpg *spoiler*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Vás, jak je to s hraním před datem vydání, píšete, že už hrajete, ale ofic. vydání je 20.5. , mám stažené, projeté ABGX a LT+1,1, můžu hrát, nebo raději počkat do 20-tého.

Děkuji..

Tato hra vychází 16.5 takže už můžeš hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu