Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

L.a.noire


Guest drunkys

Recommended Posts

Hodne solidni parba,takovy styl jsem jeste opravdu nehral,mesto mi trosku pripomina mafii 1 :),mam z toho takovej feeling.A ta mimika obliceju,to je neuveritelny.Skoda tech vyslechu ze nejdou zkazit,nakej rpg prvek ze se pribeh vyviji i podle chybnych vyslechu by neuskodilo ale to by asi hra byla na 5dvd.Za jak dlouho jste hru prosli i s vedlejsimi ukoly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 345
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Teď jsem ten případ dohrál, pochopil jsem taky jen toto (moje ang. přeloží cca 40-60% textu), ale mám jinej problém u tohohle případu (SPOIL - jak jdete ktomu, co má ty věci do filmu, tušim, že rekvizity se tomu řiká, tak jak tam má tu kameru a pozoroval je po tají, tak zhruba tam se mi to seklo 3krát za sebou. Teď, dělám ten případ s rtěnkou a zase se mi to seklo, je jiná možnost jak tomu předejí kromě instal na HDD?) Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozjedu to normálně na flashlým xku?? Flash 1.6

Včera Vypáleno nainstalováno na HDD s FW 1.6 + active ISO naprosto bez problému ............

Jinak musím říct tadle hra je super fakt mě to chytlo ta mimika mě dostává hlavně jak se některý npc tvářej když lžou to je sranda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem ten případ dohrál, pochopil jsem taky jen toto (moje ang. přeloží cca 40-60% textu), ale mám jinej problém u tohohle případu (SPOIL - jak jdete ktomu, co má ty věci do filmu, tušim, že rekvizity se tomu řiká, tak jak tam má tu kameru a pozoroval je po tají, tak zhruba tam se mi to seklo 3krát za sebou. Teď, dělám ten případ s rtěnkou a zase se mi to seklo, je jiná možnost jak tomu předejí kromě instal na HDD?) Díky.

ještě je tu jedna možnost, koupit si origoš:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem ten případ dohrál, pochopil jsem taky jen toto (moje ang. přeloží cca 40-60% textu), ale mám jinej problém u tohohle případu (SPOIL - jak jdete ktomu, co má ty věci do filmu, tušim, že rekvizity se tomu řiká, tak jak tam má tu kameru a pozoroval je po tají, tak zhruba tam se mi to seklo 3krát za sebou. Teď, dělám ten případ s rtěnkou a zase se mi to seklo, je jiná možnost jak tomu předejí kromě instal na HDD?) Díky.

Mě se to neseklo ani jednou, celý první DVD jsem dohrál uplně bez problemu...nestalo se mi ani že bych tam měl nějaký bug..prostě vše jak má být

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka, Hru jsem patchnul na wave3 a vypálil. Hru dám do xboxu a nabídne mi to update. Mám ho naistalovat? Nezruší mi flash?

po mě to teda žádnej update nechtělo...ale zase jsem to nepatchoval, mam LT+

edit: nemohl by mi někdo říct jak ste zakončili ten první případ na druhym DVD? jak tam zabili tu ženskou a dozvěděla se o tom první ta její dcera a pak ten chlap pálil ty boty od krve? já jsem nechal zavřít jeho a nevim jestli to bylo dobře :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde hrát normálně DVD 2 a 3 přes boot (active) disc? Jelikož kolega vedle v topicu píše, že se to musí patchovat + nějaký věci kterejm nerozumim.

Jestli máš novej Dashboard a nějakej novější flash, tak to patchovat samožřejmě nemusíš....jinak včera se mi stalo to, že jsem vložil disk 2, kterej sem neinstaloval na HDD a hra se mi 2x celá sekla a musel sem uplně restartovat xbox...když jsem hru nainstaloval jako disk 1 tak šlo vše uplně normálně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde si kupoval? Alza porad nema, ♥♥♥♥♥i....

nene Brno X-zone, ale bohužel už nemají, další várka až ca za 10dnů, naštěstí jsem měl předobjednáno už v Březnu:-)

Je to podobná situace jako kdysi u RDR, taky ty první kusy byly hned pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1305907440_1.jpg

http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1305907440_2.jpg

Když to vypálim bude to funkční? Když jsem rozbalil dvd2 tak mi to vyplivlo 7,29GB ale koncovka byla .dvd, tak jsem to v Total Commander přepsal na .ISO a projel abgx a hodilo mi to todle. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz me to cekani na alzu nebavilo, ale s prekvapenim jsem zjistil ze dve nejblizsi jrc uz hru nemaj a nebo jen v ps3 verzi, takze nakonec jsem skoncil u czech computru, colz je vlastne to nejlepsi, protoze je hra levnejsi a mel jsem to dvacet minut cesty...ted uz jen nainstalovat kouknout na neco do skoly a jde se smazit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu