Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pozor na uživatele "motik" (zloděj)


icecheat

Recommended Posts

Ahoj, chtěl bych upozornit na uživatele "motik"

http://console-forum.net/uzivatel/20740-motik

se kterým jsem si domluvil výměnu mého xboxu: http://console-forum.net/tema/118405-p-v-xbox-360

za jeho psp go: http://console-forum.net/tema/113836-v-psp-go

psal mi, že ho poslal 23.3., do dnes nedorazil, můj xbox už má doma a vesele si prohlíží zde posty o flashi xboxu apod. a na moje výzvy nereaguje, do dnes mi neodpovídá ani neposlal lístek z pošty, vím že je to moje chyba, dlouho jsem váhal jestli poslat, on se oháněl že má feedback a je na foru i delší čas, ale bohužel prd platný. No nic, ale rozhodně to nenechám jen tak a budu to řešit! Jen mu ho neflašujte a nedělejte s ním obchody, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proto máte takové věci řešit přes aukro,kde máte pak obrovskou naději že o nic nepříjdete když se něco pohnojí.Teď mu tak akorád můžes jít rozbit hubu a doufat že neměří dva metry a nemá 100 kg. ;)

Dobrej vtip :D

(Pro natvrdle. Vtip je to protoze pokud vas na aukru nekdo podvede, tak v 90% sve penize uz nikdy neuvidite :) )

Nejjistejsi varianta je v takovem pripade osobni predani.

Kazdopadne nyni je nejlepsi vyridit si to osobne nebo podat trestni oznameni - kdyz uz pro nic, tak alespon aby ten clovek z toho mel problemy a priste si to rozmyslel, zda bude ochcavat ostatni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Aukro není bezpečný. Přišla jsem o litra a myslíte že mi s tím nějak pomohli? NE!! Pořád jen posílali emaily s tím ,že se mám pokusit dohodnout a že tomu dotyčnému posílají upozornění. A trestní oznámení? Taky na nic, při malé částce to nebudou nijak moc hrotit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

?? nevím co to má znamet ,ale já PSP a mobil poslal.. akorát je na poště jak doručí .. né na mě . Dnes jsem dojel ze slovenska.. ( termály ) proto jsem neodpovídal na emaily, Pm apod. a jelikož mám pořád zaplý PC tak sem byl online všude..

Edit : doufám že ti to zítra dojde.. (mělo by to nejspíš..) můžu ještě zavolat na poštu, ale ti asi nic nezmění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Aukro není bezpečný. Přišla jsem o litra a myslíte že mi s tím nějak pomohli? NE!! Pořád jen posílali emaily s tím ,že se mám pokusit dohodnout a že tomu dotyčnému posílají upozornění. A trestní oznámení? Taky na nic, při malé částce to nebudou nijak moc hrotit

Hrotit nehrotit, jde o to, jestli to do měsíce pro nedostatek důkazů neodloží... když ne, tak by mělo Aukro peníze vrátit...

Edit : doufám že ti to zítra dojde.. (mělo by to nejspíš..) můžu ještě zavolat na poštu, ale ti asi nic nezmění

Tak pokud máš podací lístek, mělo by to bejt dohledatelný poměrně snadno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Je pravda ze pokud to bylo poslane 23.3. a dnes je 29.3. ze panikari ice jeste celkem zbytecne . nekdy jde balik i pres tyden (tim myslim pracovni tyden) . Ale pokud to byl ten obchodni balik nebo neco takovyho , musi to posta dorucit v pracovni dny do 48 hodin tusim .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaa, :) jestli jsi to opravdu poslal, tak mi prosím pošli ten lístek, nebo jen ten kod, jinak psal jsem ti na foru i na mail neodpovídal jsi a to jsi byl online a prohlížel jsi si forum, pokud opravdu dorazí, tak se ti omluvím, klidně veřejně! díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře, uvidíme zítra, to číslo doufám že mi do večera pošle, jinak kdyby to byla pravda a ty jsi podvodník, tak doufám, že se v tobě pohne svědomí a buď opravdu pošleš co jsi slíbil, nebo mi pošleš zpět ten xbox :) nebo budu muset přijet, neznám tě, třeba ti je 13let, tak alespon dostaneš doma výprask :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak motik my poslal fotky lístku, jak říkal a opravdu dával zásilku 23.3., takže doufám, že dorazí, jinak jak jsem psal, opravdu jsem měl strach, že mě ignoruje, protože když jsem mu napsal mail i sz a nereagoval, přitom jsem viděl jak si prohlíží forum, ale asi to byla nějaká chyba jak říkal motik že byl online.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu