Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

vypalování hry


cejen

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
koupil jsem straší X-box a nevím jaký je tam flesh-vzadu je napsané Lite-on 74A1, LT+ W9.

Znamená to něco? Půjde mě na tomhle fable III, popř. stačí jen stáhnout a vypálit nebo musím patchnout??Diky

Tak to je chyba.že ses neinformoval..nic jinýho ti nezbývá než si stáhnout hry a vyzkoušet to!jinak na jaké média,přes jaký program máš tady na forum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj,chtěl bych se zeptat jeslti když mám plno kopií her ,který mám z Číny , půjdou na ten nejnovější typ xboxu360,když bych si tam nechal dát chip.

Jaké kopie her z Číny ? Můžeš nám to vysvětlit ? O něčem takovém jsem ještě neslyšel . Na xbox se nedá nechat dát chip - jen se nechává udělat flash . Ale na nejnovější xbox ještě není .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest drunkys
JJ to je přesně to co myslím :) , ale někde jsem četl ,že jde jak flash tak chip...

jo to dělali,než přišel FW ted už to nikdo nedělá že ti tam nědo dá čip.hry z číny.musel bys mít konzoli v ntsc regionu.pokud je kupovaná tady tak máš region PAL.a pak ty hry můžeš vyhodit,nebo někomu prodat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest drunkys
Dík moc za radu,dá se to prodat na Aukru bez postihu? :D

co ted myslíš?hry nebo konzoli??hry ti nedoporučuju pokud to jsou origošky pak ano.ale jestli ne tak bych to neriskoval!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu