Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pár otázek ohledně XBOXU.


pokerovany

Otázka

Úvodem: Hrával jsem na XLive pálenky projeté ABGX.Mám nejnovější dashboard a flash LT.

1)za jak dlouho bych mohl potencionálně dostat BAN?

2)Jestli už mám nějak označenou konzoli na BAN, jde to nějak smazat? (vymazat HDD nebo tak něco)

Předem děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Úvodem: Hrával jsem na XLive pálenky projeté ABGX.Mám nejnovější dashboard a flash LT.

1)za jak dlouho bych mohl potencionálně dostat BAN?

2)Jestli už mám nějak označenou konzoli na BAN, jde to nějak smazat? (vymazat HDD nebo tak něco)

Předem děkuji za odpovědi

1),2) ... máš-li strach z BANu neměl jsi si zřizovat flash a konzoli nechat v originálním stavu - logické......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1) To nikdo neví,BANY se dávají hromadně při vlnách a to nikdo neví kdy bude

2) Pokud si flaglý tak to nijak nezrušíš :)

FLAG je zápis v NAND paměti jen konzole a zrušit jde . Když si dá přeflashovat xbox na LT + , tak může požádat flashera zároveň o unflag - flasheři to umí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tohle je naprostý nesmysl. NAND se dá dumpnout pouze na kernelu 4532 nebo 4548 (8955 dash), tudíž na konzoli, na které jde díky exploitu v hypervisoru zprovoznit JTAG hack. Pokud s konzolí hraješ na LIVEku, tak je logicky tahle možnost zablokovaná, jelikož potřebuješ mít nainstalovaný každý poslední update, tudíž máš "zalepený" exploit.

Nešiřte, prosím, zde na fóru nesmysly tohoto typu. Roky flashuju konzole a často pak lidem musím vyvracet nesmysly, které se zde dočetli. Komentářem se nesnažím nikoho urazit, jen uvést věci na pravou míru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Gratulujem k dlhorocnym skusenostiam z flashovania konzol.

Poslednu dobu vacsinou ludia ziskaju flag "Failed AP25 Challenge". => spustenie AP 2.5 hry na starsom FW ako LT+.

Kde je nutny minimalne 2.0.12413.0 Dashboard a viac aby sa upravil zaznam v secdata.bin (v NANDE).

Na verziu DB upozornujem preto, lebo nie je ziadny problem, vycitat povodne secdata.bin bez flagu a ak existuje secdata.bin, kde este nie je zapisany flag, tak ho vycitat a zapisat na poziciu aktualneho zaznamu secdata.bin => prepisat aktualny zaznam so zaznamom, kde nie je zapisany flag => unflag.

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tohle je naprostý nesmysl. NAND se dá dumpnout pouze na kernelu 4532 nebo 4548 (8955 dash), tudíž na konzoli, na které jde díky exploitu v hypervisoru zprovoznit JTAG hack. Pokud s konzolí hraješ na LIVEku, tak je logicky tahle možnost zablokovaná, jelikož potřebuješ mít nainstalovaný každý poslední update, tudíž máš "zalepený" exploit.

Nešiřte, prosím, zde na fóru nesmysly tohoto typu. Roky flashuju konzole a často pak lidem musím vyvracet nesmysly, které se zde dočetli. Komentářem se nesnažím nikoho urazit, jen uvést věci na pravou míru.

Asi nejseš zkušený flasher když toto neumíš a napadáš mne že šířím nesmysly . Už dříve jsem toto věděl od Linuxika a teď to potvrdil i Sleepy .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nemám zájem o jakoukoliv gratualaci či cokoliv jiného, jen aby se lidem říkaly takové informace, které jsou založené na skutečnostech.

V životě jsem se nesetkal s nikým, kdo si udělal takovouto zálohu, jelikož každý řeší unban až v případě, kdy už mu nic nepomůže. Pokud je někdo takto rozumný, tak učitě nebude hledat pomoc o koholiv jiného, natož tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rutz: Když budeš mít snahu přečíst si ten návod, co postoval Sleepy, zjistíš, že záloha není nutná a data z NAND se dají "opravit". Navíc, i kdyby to nešlo, tak praktická stránka (jestli si někdo dělá zálohu, nebo ne) je úplně jedno, když jsi tady tvrdil něco, do čeho očividně nevidíš. Dneska jsi byl ty ten, který šíří mezi lidi špatný informace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Moje chyba byla, že jsem se nesoustředil na unflag, ale na unban. Proto jsem také odkazoval na dump NANDu. Několik lidí za mnou totiž přišlo s tím, že by rádi odbanovali již zabanovanou konzoli s tím, že se to dočetli zde na fóru. Což byl také důvod, proč jsem byl naštvaný, přestože jsem několikrát předem říkal, že to v takové fázi již nejde. Nepletu si pojmy, jen jsme každý mluvili (mou chybou) o jiné věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu