Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prodej psp 3k - za kolik???


Secre

Otázka

Zdravím8), zajmalo by mě, kolik by ste mi dali za PearlWhite PSP 3004 5.03Exploit Prom.3v4, + 8GB karta, tvrdý bílý pouzdro Speedlink, 4 UMD hry (WipEout Pure/Pulse, Killzone Liberation, Loco Roco2), nabíječka......??? -> (prostě to co mám v podpisu :cheesygrin:) Budu ho totiž prodávat koncem listopadu bráchovi za 3500kč, tak by mě zajmalo jestli bych z toho vytěžil víc :cheesygrin: :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mno tak teď když se podívám na inzeráty tak se prodejce ani nemůže zbavit třeba flashnutelnýho, zachovalýho Slimka za 1800 Kč což když vezmu několik měsíců zpátky by za tuhle cenu bylo během chvilky pryč. Je to cca 3/4 roku zpět co jsem se do 2,5K snažil sehnat Slima - marně, tak jsem nakonec vzal Fatko který se v tý době kolem týhle ceny normálně pohybovalo a i prodávalo. Nevím co se stalo, ale co jsem si všiml tak se o PSPčka kolem začátku roku hodně snížil zájem, jako slábnou to začlo už někdy kolem příchodu 300X, ale jde to od pěti ke dvoum... Co se týče tvý otázky tak ti asi neodpovím, ale celkem k výbavě (i když flash zabíjí cenu UMDček) bys to za těch 3,5K při velkým štěstí mohl prodat tak teď, ale až v listopadu? To cena zase zeslábne. Navíc nový 300X se prodává na netu od 3,3K a paměťovku k tomu seženeš za pár stovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Oukej, tak za víc jak 3,5k bych to nestřelil jak čtu.... Až v listopadu to budu prodávat nebo "už" v srpnu... Musím totiž vědět jak na tom budu s penězma abych si mohl koupit NGP =D Brácha mi za něj dá 3,5k takže v klidu.... Jen sem chtěl vědět jestli by se to dalo za víc.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu