Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red Dead Redemption - MP (český klan)


Recommended Posts

Zdravím,chtěl bych udělat první Red dead Redemption multiplayer klan!

Hraly by jsem pro zábavu :-)

Hraly by jsem spolu

Hraly by jsem bez cheatu !

Chceme být doprá parta

Chceme být přátele

Chceme si užít trochu zábavy

Podminky:

Věk +18 (+15 :-D)

Nějake zkušenosti

Herni duch

Čas

NO CHEAT

Original game

Aktivita !

Později bych chtěl udělat aji web :-) !!!! Pokuď bude dost aktivních členu.

Připadní zajemci si mě přidejte:

Gamertag : RowityProfi4067

email : piechowicz.t@gmail.com

Facebook : https://www.facebook.com/tadeas.piechowicz

..nebo mi napište SZ

DO komentáře pište svoje připominky a nápady :-):idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Jsi v špatné sekci, má to být v sekci XLive a za 2. Na věku nezáleží,muset mít origo ? Taky nesmysl... Aktivita, čas? Vždyt chceš hrát pro zábavu tak proč ještě chceš zkušenosti....... Navíc klany mají hrát zápasy a podobně... Spíš chceš partu než klan, ne? No nechci ti do toho nijak rejpat ale to co jsi napsal je docela nesmysl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.nebudu hrat s 10 letým děckem

2.pokud nemáš original asi težko pujde MP !!

3.chci hrát pro zábavu ale aby bylo ským ne že se přihlasi 50 lidi a pak najednou nemaj všichni čas

4.máš pravdu že je parta asi vystižnějši ale hraly by jsem takove male turnaje mezi sebou !!

TO co jsi napsal ty je nesmsl

Taky nechci rejpat ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej že pro MP muset mít origo... Lol ty se v konzolích fakt nevyznáš že? To je jen u her na PC a u her z Online Passem! Jinak že někomu je 10 nic neznamená, mám ve Friend listu spoustu takovejch a jsou v pohodě a znám i pár 15-16-17 letejch na XLive který jsou naopak úplně vypatlaný.. Nesmysl píšeš ty né já..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene tak jsem to nemyslel lukys ;-) jen jako aby to byli intelignetni ldi (tim myslim žadný děcka -10)

rockyzz

:CO ty si za kus vola to svět nevyděl....

Omg až mi jednou řekneš jak si na cracknutým xboxu zahraješ MP a tak ti rád polib prdel !!! uplně vypatlanej ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene tak jsem to nemyslel lukys ;-) jen jako aby to byli intelignetni ldi (tim myslim žadný děcka -10)

rockyzz

:CO ty si za kus vola to svět nevyděl....

Omg až mi jednou řekneš jak si na cracknutým xboxu zahraješ MP a tak ti rád polib prdel !!! uplně vypatlanej ...

můžeš si začít aplikovat rtěnku na tu sexy pusu na prdel protože na "cracknutym" xboxu si MP zahraješ naprosto bez problému :D :party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžeš si začít aplikovat rtěnku na tu sexy pusu na prdel protože na "cracknutym" xboxu si MP zahraješ naprosto bez problému :D :party:

Perry nemám tě tu na CF zrovna v lásce ale ted jsi mu dost sluš ně utřel rypák :lol: = díky... Jinak prej cracknutym xboxu, já nemůžu :D :D Ale trapper fakt se nauč psát, a ještě se zeptám, co znamená česný klan ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Psal jsem to v rozrušení

2. To je mi ale zaháda-kamerád má xbox cracklej a ubec teda nechápu čim to muže být že mu nejde xbox live=MP hm hm hm ....

3. I kdyby to šlo nebudu hrát z lamama co neocenijou dobrou hru(chápu že si člověk aby hru zkusil ale pokud se mu libí tak by si jí měl koupit už jen proto že tim podpoří vývojáře)

4.To mi řekni že si se někdy nepřeklik....

Přišel jsi sem jen tak rejpat ?? tak to zase mužeš hezky vypadnout !!pápá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rockyzz tak to se omlouvam že jsem nadavl že nejdou myslel jsem že to fakt nejde :-) ale stejně nechápu jak to funguje když se nemužu připojit na live

Je pravda že se za to muže dostat ban :) Ale to tu nebudu rozebírat... Ale o to mi hlavně nešlo mě hlavně šlo o tyhle věci:

- proč mít zkušenosti když je to jen hra pro zábavu a tak podobně :)

- proč 15+ let? už jsem to psal znám i 10 letý kteří jsou úplně v pohodě, na hlasu podle mě nezáleží ale naopak znám i takový *****y kterým je třeba 15 až 18 a to jsou takový ******i až to neni možný (tim nemyslím že tací jsou všichni :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem taky takový býval ale to neřešme, ano taky mám zkušenosti z takovejma rozmazlenejma capartama co si myslej že budou dělat všechno samy že všechno uměj a blah blah blah, je to pravda, docela na věku i záleží někteří 10 letí jsou fakt dmnti, ale to i třeba ti 15 ti letí a více, rozhoduje prostě povaha, jaký jsou, jak jsem psal některý který znám jsou v pohodě :) Jinak jak jsi to myslel pomoc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem taky takový býval ale to neřešme, ano taky mám zkušenosti z takovejma rozmazlenejma capartama co si myslej že budou dělat všechno samy že všechno uměj a blah blah blah, je to pravda, docela na věku i záleží někteří 10 letí jsou fakt dmnti, ale to i třeba ti 15 ti letí a více, rozhoduje prostě povaha, jaký jsou, jak jsem psal některý který znám jsou v pohodě :) Jinak jak jsi to myslel pomoc?

No offense, ale ty rocky musis bejt taky dobre rozmazlovanej, nerikam ze si rozmazlenej, ale rozmazlovanej asi jo, protoze si jinak neumim vysvetlit kde si vzal ve 13 na vsechny ty hry, konzole, sberatelsky edice a tak, ja jsem rad ze to utahnu a to si jako student vydelavam velmi slusne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu