Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neupdatovat na dashboard 2.0.13142.0 alebo 2.0.13141.0 !!! Nespusti ziadnu palenku!


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jo, jsem další z řady blbců co stahovali update a nepřečetl si nejdřív tohle forum.....MAGOR. Tak že otázka (já vím)... Mám arcade poslední verzi, mechanika je tedy benQ, jde s tím něco udělat, aby hry zase jeli? Pokud ano, pak už se nepřipojovat na live? Předem všem moc děkuji za pomoc !----ZOUFALÁ SITUACE--!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

správně, bez klíče to neflashneš a starým JF ho zase z mechaniky ve který je díky novýmu dashi novej stock FW nevyčteč. Pokud máš zálohu klíče tak sež za vodou, jestli ne tak zbejvá jedině čekat až vyjde novej JF kterej ten klíč dovede vyčíst, pak se to dá přeflashnout alespoň na lt+ 1.1 a později (až vyjde) na lt+ 2.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud sis nechával xko flashnout u kanalizátora tak najeď na jeho webovky, někde tam je možnost zadat s/n konzole a vyplivne ti to zálohu klíče. Jestli ti xko flashnovat někdo jinej můžeš mu zkusit napsat ale nevim jestli si to někdo taky skladuje jako kanalizator

http://kanalizator.cz/konzole-firmware

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz,teorie.kdyz si necham vymnenit dvd mechaniku za jinou a udelam na ni flash pujde my vse jako driv,mam na mysly pred updatem db.muj flasher dvd key me mechaniky nema.a nevim co mam delat.zoufala situace.

Nejsem sice odborník, ale z toho co jsem pochytil, na přeflešování musíš mít ten zmiňovaný DVD key mechaniky, pokud nemáš, nepůjde ti tam ta nová implantovat..... pokud je tomu jinak tak se omlouvám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím pomoc spustil jsem hru mortal kombat a ta mi sama update na dashboard 2.0.13142.0 a tet nespustím žadnou hru musím to dat znovu flashnout

Přečti si posledních pár stránek.... Ano musíš, když to necháš prefleshovat na nynější FW tak ti pojedou hry jako dřív, ale to se moc nedoporučuje, a je lepší počkat na FW LT 2.0 a pak dát Xko flesherovi..... pokud nevíš co s penězma, klidně si ho přeflešuj teď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz,teorie.kdyz si necham vymnenit dvd mechaniku za jinou a udelam na ni flash pujde my vse jako driv,mam na mysly pred updatem db.muj flasher dvd key me mechaniky nema.a nevim co mam delat.zoufala situace.

1. vycitat udaje z mechaniky

2. updatnut

3. opat flashnut (nie je to ziadny problem, netreba mat ani povodne udaje z mechaniky)

- po opatovnom flashnuti nespustis iba AP 2.5 hry, nakolko sa zmenil AP 2.5 zaznam ako pisem v 1.vom prispevku.

VYMENA MECHANIKY MA ZA NASLEDOK NEKOREKTNY UPDATE!

^-> co je logicke, nakolko zakladna doska ma "v pamati" zapisanu povodnu mechaniku a ak vy vymenite Vasu povodnu mechaniku za inu mechaniku (znacku/fw), tak aktualizacia sa Vam pokusa nahodit upraveny FW povodnej mechaniky do inej znacky/fw mechaniky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu