Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neupdatovat na dashboard 2.0.13142.0 alebo 2.0.13141.0 !!! Nespusti ziadnu palenku!


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jupííí, nový Jungle Flasher od včerejška na světě!! http://www.jungleflasher.net/downloads.html

tak doufám že konečně vyčtu dvd key z mechaniky po updatu dashboardu

EDIT: potvrzuji, nový JF dokáže vyčíst dvd key po updatu dashboardu, takže to bylo bez problému a jsem opět spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.) Start up your Xbox like you normally would

2.) Click the eject button as soon as it starts up

3.) Your drive should be open; you will receive update

4.) Now you must accept the update

5.) Your console will take a few minutes to download the firmware

6.) Right after the console is close to finishing, put your hand in the DVD drive to stop it from closing

7.) The console will then shut off and then back on, and start downloading again

8.) You can now take your hand out of the DVD drive and let it finish updating

nevim jestli to funguje nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před chvílí jsem si dělal update na novej dash + update flashe (měl jsem lt+ 1.0) tak jsem ten postup vyzkoušel, samozřejmě to nešlo (mechanika benq). Ano vím že jsem si moc nepomohl ale aspoň můžu na live (na ban se*u, stejně už mám flag) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, i já jsem nevědomky dal update, takže konec. Pročetl jsem tu diskusi, ale nejsem z toho nějak moudrej......

Konsoli mám flashnutou od Kanalizátora, zálohu FW a iXtreme_1.6 activation_disc a další věci jsem si u něj na stránkách našel. Hry AP 2.5 spouštět nemusím. Je tu nějakej návod na vrácení do původního stavu, nebo alespoň do stavu použitelného? Potřeboval bych nějaký návod krok po kroku....v tomhle jaksi zaostávám.....na Live nelezu, takže to mě taky netrápí.....

sorry a díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, i já jsem nevědomky dal update, takže konec. Pročetl jsem tu diskusi, ale nejsem z toho nějak moudrej......

Konsoli mám flashnutou od Kanalizátora, zálohu FW a iXtreme_1.6 activation_disc a další věci jsem si u něj na stránkách našel. Hry AP 2.5 spouštět nemusím. Je tu nějakej návod na vrácení do původního stavu, nebo alespoň do stavu použitelného? Potřeboval bych nějaký návod krok po kroku....v tomhle jaksi zaostávám.....na Live nelezu, takže to mě taky netrápí.....

sorry a díky moc

reflashnout si xbox, pokud tomu nerozumíš, přenech to zkušenějším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.) Start up your Xbox like you normally would

2.) Click the eject button as soon as it starts up

3.) Your drive should be open; you will receive update

4.) Now you must accept the update

5.) Your console will take a few minutes to download the firmware

6.) Right after the console is close to finishing, put your hand in the DVD drive to stop it from closing

7.) The console will then shut off and then back on, and start downloading again

8.) You can now take your hand out of the DVD drive and let it finish updating

nevim jestli to funguje nebo ne

Přesně o tomhle jsme špekulovali s bratrem hned na zacatku :D akorat jsem spis cekal ze nejakej hack3r okleští ten novej dash aby tam nebyl ten update mechaniky a hodil by se tam pres flashku:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny. Cetl jsem tady, ze Mortal Kombat uz ma update v sobe. Je to pravda? A opravdu se instaluje automaticky a bez potvrzeni? A novy hry uz ho asi budou vyzadovat, jestli se nepletu ze?

Diky za opdovedi.

Mortal v sobe nic nema a update se ti bez potvrzeni sam neudela....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

malá novinka co se firmwarů týče. C4eva bude vydávat nejdřív LT+ 1.9 pro všechny mechaniky (až na Hitachi). Bude to firmware, který je v mechanikách po updatu, jen bude umět číst pálenka, ale ještě v něm nebude podpora pro zálohované XGD3, ale originální hry s XGD3 přehraje.

Momentálně se na většinu mechanik testuje, takže by se měl objevit snad v následujících dnech.

Až vydá LT+ 1.9, teprv potom se pořádně soustředí na 2.0, který bude umožňovat přehrávat zálohované XGD3 disky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná už to tu bylo zodpovězeno ale jak to bude s vypalováním XDG3 ?....budou to vypalovačky resp. software umět?

nejsou o tom zatím žádný konkrétní informace, ale pár stránek zpět jsem se o tom tady rozepsal

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku?p=1094198&viewfull=1#post1094198

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat mam dve mechaniky jednu original jednu flashnutou ted momentalne hraju po netu tak mam v xku originalni ale kdyz dam tu starsi ted do xka bude fungovat kdyz byla na tohle xko flashnuta a sparovana a nebo se prepsalo i v zakladni desce informace o FW a uz ta starsi mechanika fungovat nebude??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat mam dve mechaniky jednu original jednu flashnutou ted momentalne hraju po netu tak mam v xku originalni ale kdyz dam tu starsi ted do xka bude fungovat kdyz byla na tohle xko flashnuta a sparovana a nebo se prepsalo i v zakladni desce informace o FW a uz ta starsi mechanika fungovat nebude??

ano bude fungovat, ale stejně bude potřeba reflashnout konzoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ave měl bych dotaz mam Xko na mechanice je FW 9504 ale po diagnostice mam zjistene ze je tam fw 0225.Takze zatim ho nemam flashnute. Chtel jem se zeptat kdybych updejtnul na novy dash byl by pak problem s flahnutim az vyjde flash na 0225?

az vyjde fw pro 0225 tak to problem nebude, ale nyni se jeste testuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ptal ses co udělá update, odpověď zněla: přepíše ti fw v mechanice, ale ne u všech, odpovídám globálně i pro ostatní

takže konkrétně:

arcade, elite:

Benq PBDS VAD6038 - fw 04421C

Lite-on DG-16D2S - fw 02510C

xbox slim:

Lite-on DG-16D4S 9504 - fw 0272

Lite-on DG-16D4S 0225 - zůstane nezměněna

Hitachi DLN10N 0500 - zůstane nezměněna

když máš 0225, musíš ještě čekat na fw, zatím není vydán, testuje se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu