Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neupdatovat na dashboard 2.0.13142.0 alebo 2.0.13141.0 !!! Nespusti ziadnu palenku!


Sleepy

Recommended Posts

Toto je forum plné akorát tak zlodějů. Nemá cenu zde takové věci psát, akorát je tím naštveš a je tu diskuze o h****. Jinak konečně se M$ pochlapil a doufám, že postup z jeho strany bude velice tvrdý. Opravdu kvalita tohoto fóra jde strmě dolů, řeší se tady akorát věci ohledně zlodějiny.

Když se ti to nelíbí jak to tu chodí tak tu nepiš nebo nechoď,mě se taky nelíbí spousta věcí a nebrečím tu ..... A takhle je to furt... už jenom kvůli lidem jako jsi ty fórum ,,upadá",věčně serete zbytečné OT,které s daným témat nemají nic společného. A nikdo není na vaše názory zvědavý ohledně pirátství,jaké jsme hovada atd.,né každému maminka platí poctivě každou hru,kterou mu vidí na očích (a abys nepsal,že si peníze vyděláváš,tak prosímtě nepiš,protože mi to je absolutně u řiti jak k nim přicházíš) .... Hold jsou u každého priority někde jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

DB sa nedistribuje uz ANI BETATESTEROM a nie este ze by bol oficialny release => samozrejme, ze ho neobsahuje/nevyzaduje ZIADNA HRA!

M.

tak, tak. každopádně by to byla (kdo ví, možná bude) zajímavá ochrana, když vezmu, že halo:reach, cod bo+mw2 a fable 3 jsem musel pálit znova a vypadá, to, že pokud tento dash vyjde, budu muset pálit zase, nebo co já vím, nový flash..

každopádně by to byl od MS excelentní tah, jak otrávit piráty, kdyby museli při každé aktualizaci dashe svoje hry patchovat a přepalovat :D to by si to nejeden pak rozmyslel :D no né?

je to jen čistě dohad, netvrdím, že to tak bude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, tak. každopádně by to byla (kdo ví, možná bude) zajímavá ochrana, když vezmu, že halo:reach, cod bo+mw2 a fable 3 jsem musel pálit znova a vypadá, to, že pokud tento dash vyjde, budu muset pálit zase, nebo co já vím, nový flash..

každopádně by to byl od MS excelentní tah, jak otrávit piráty, kdyby museli při každé aktualizaci dashe svoje hry patchovat a přepalovat :D to by si to nejeden pak rozmyslel :D no né?

je to jen čistě dohad, netvrdím, že to tak bude :)

Pokud jsi to četl, tak oba dva CODy v tomto dashi neobsahují AP25, tudíš nic znova přepalovat u těchto her a žádná další hra co by se musela patchovat není uveřejněna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč tady píšeš dohady, které jsou špatné, přečti si pořádně co píšou tady:http://www.flashxbox.sk/dashboard-13142/#clanok

a bude se hádat a bude :D ty si očividně nepochopil, co jsem myslel tím, co jsem psal.

tak si to prosím přečti ještě jednou. a pokud to i přesto nechápeš, tak se cituju: je to jen čistě dohad, netvrdím, že to tak bude :)

to znamená, že BY to jistě BYL zajímavý tah, ALE NETVRDÍM, že to tak bude. kapiš?

já opravdu respektuju, že tomu rozumíš, ale nemusíš tady opravovat moje SPEKULACE, čisté fantasmagorie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a bude se hádat a bude :D ty si očividně nepochopil, co jsem myslel tím, co jsem psal.

tak si to prosím přečti ještě jednou. a pokud to i přesto nechápeš, tak se cituju: je to jen čistě dohad, netvrdím, že to tak bude :)

to znamená, že BY to jistě BYL zajímavý tah, ALE NETVRDÍM, že to tak bude. kapiš?

já opravdu respektuju, že tomu rozumíš, ale nemusíš tady opravovat moje SPEKULACE, čisté fantasmagorie :)

Ty jsi to napsal ve stylu, že až vyjde nový dash, že to tak asi možná bude. OK jako dohady to beru a kdyby to takhle nějak MS dělal, tak by to stálo za *********.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že Microsoft odtajní tuto možnost se nám nezdá velmi taktické, do budoucna si totiž zahrává pokud by se někomu podařilo proniknout do útrob Xbox 360 natolik, že by dokázal tuto možnost zneužít , jednalo by se o jednoduchou modifikaci konzole k přehrávání pirátských kopií například pouze po ETHERNET konektoru.

Tak kdyby to někdo rozluštil tak by to byla docela darda.Si dokážu představit že by to šlo flashovat i přes DVD který by mělo upravenou aktualizaci DB a místo novýho MS FW by tam byl upraven FW z flashem ale to už by bylo hodně sci-fi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Ach jo ach jo, tak doufam ze novej DB nebude prepisovat FW. Jelikoz dneska sem prave poslal moje slimko na flashnuti, tak by me docela nastvalo aby behem te doby vysel novej dash a ja ho musel stahnout a nasledne znovu posilat xko na flash :(

Vypada to, ze novej DB opravdu bude prepisovat fw...Tady je to popsano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera sem si stáhl DLC do Mafie a chce to update jak čtu tak asi můžu...ale ještě dotaz nevímm jak to mám přesně spustit....asi musím mít na HDD základ Mafiu ne?? Nebo jinak nevím proč mi to nejde...

Update MAFIE je v podstatě nainstalování DLC na HDD . Potom můžeš mít i hru na HDD , ale DVD s hrou musíš mít stejně v mechanice na ověření .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vydanie je oficialne naplanovane od 19.05.2011 do 30.05.2011 v 6 vlnach .

Zdroj:

http://www.joystiq.com/2011/05/09/source-xbox-360-spring-2011-update-launches-may-19-adds-paypal/

DB by sa mal spravat ako je popisane tu:

http://www.flashxbox.sk/dashboard-13142-dashboard-13150-dashboard-13152/#clanok

Spravali sa tak vsetky predosle BETA verzie => pravdepodobne sa podobne bude spravat aj tato oficialna verzia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu