Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neupdatovat na dashboard 2.0.13142.0 alebo 2.0.13141.0 !!! Nespusti ziadnu palenku!


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele tak nový Driver má už tu XGD3 ochranu a zatím je to pro JTAG konzole. Takže to znamená, že to bude vyžadovat LT 2.0?

Už se tady toho napsalo dost, ale proč ne, zopakuju to. XGD3 hlavně není ochrana, je to nový formát ukládání dat na DVD. Originální hru spustíš s firmwarem LT+ 1.9, pro spuštění zálohy bude potřeba LT+ 2.0 a program, který to dokáže vypálit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se tady toho napsalo dost, ale proč ne, zopakuju to. XGD3 hlavně není ochrana, je to nový formát ukládání dat na DVD. Originální hru spustíš s firmwarem LT+ 1.9, pro spuštění zálohy bude potřeba LT+ 2.0 a program, který to dokáže vypálit.

Aha díky a nevíš kdy ten LT 2.0 bude? A jestli to má ještě nějaká hra?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako já mam taky LT 1.91 nově. A jestli to ted bude mít každá hra tak to mě ale už neba, furt měnit. Ceny nejsou tak hrozný, MS hry dokonce hodně levný, protože to MS dotuje, ale zase nevíš jestli tě bude bavit a když neni demo, musíš to risknout a dávat prachy za každou hru, kterou chceš. No já uvidim jak se to vyvine

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chtěl bych se zeptat, momentálně mám flash LT+ v1.9 a DB 2.0.13146 a když bych chtěl teď udělat update na DB 2.0.13599.0, tak smaže se mi flash nebo ne ?... Předem díky za odpověď

Záleží, jestli máš SLIM nebo původní xbox. U původního se nesmaže, u slimu myslím že jo a ještě ti to zamkne mechaniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš xbox 360 originál, ne slim, tak ti to nic neudělá. Jestliže hraješ hry s AP25 ochranou, tak je budeš muset znovu zkontrolovat v ABGX a vypálit. Zkus se podívat sem, snad ti to pomůže objasnit http://www.flashxbox.sk/dashboard-13599-xbl-live-lock-spi-9504-0272/#clanok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak můžeš mít flash LT 1.9 a nemít updatovaný DB na nejnovější? Toho flashera bych vykastroval. Hrozí tu totiž možná flag konzole, flasher ti při flashi měl nejprve nahodit origo fw mechaniky, poté ti měl updatovat DB a poté až nahodit LT 1.9.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu