Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neupdatovat na dashboard 2.0.13142.0 alebo 2.0.13141.0 !!! Nespusti ziadnu palenku!


Sleepy

Recommended Posts

aha, tak třeba se objeví verze v XGD2, jako se teď stalo u Dead Island. Patch rozhodně nepomůže, je to filesystem.

Nepochopil si mě :). NHL12 vyšel v XGD2 ;). Já jen potřebuji vědět, jestli to přehraju na LT+ 1.1, když to patchnu na nižší wave xD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Moc se v tom nevyznam tak se jak ten blb optam :D Mam xbox 360 elite, ktera nikdy nebyla flashovana, aktualizace taham z netu pravvidelne jelikoz na livku jsem casto.Ted premyslim o flashi konzole tak se ptam co mi pujde a co ne :D KDyz si necham ted udelat flash :DA jak je to moc na hrane s banem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc se v tom nevyznam tak se jak ten blb optam :D Mam xbox 360 elite, ktera nikdy nebyla flashovana, aktualizace taham z netu pravvidelne jelikoz na livku jsem casto.Ted premyslim o flashi konzole tak se ptam co mi pujde a co ne :D KDyz si necham ted udelat flash :DA jak je to moc na hrane s banem :D

Když si necháš udělat flash teď a máš v xku DB 13599 , tak ti půjde vše kromě her v XGD3 formátu , které stejně ještě nejsou na netu k stažení a na nový FW flashe LT+2.0 se teprve čeká . Pokud budeš dodržovat všechny zásady , tak je hraní na live údajně bezpečné . Ovšem s rizikem banu musíš vždy počítat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj prave jse mi do ruky dostala NHL12 mam flash z prosince minuleho roku dash mam 2.0.12625.0 a vyzyva me to k update, muzu udejtovat nebo ne diky za odpovedi

Smaže ti to flash, takže by jsi neměl. Odnes to za flasherem, ať ti to updatuje a dá nový flash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar hoši, mám problém. Stáhnul jsem a vysmahnul Dead Island, chtělo to po mě aktualizaci z disku, tak jsem to odklepnul, xbox se po chvíli restartoval a pak to napsalo hlášku, jako že to nemůže přečíst update z disku, reinsert disk, status code: 3151-335A-b800-0f00-c000-0034. Nic s tim nejde dělat, po vypnutí a zapnutí xboxu tam skočí vždycky tohle:cry: Nějaká rada, jak to dostat zpátky do dashboardu ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Provedu update Vašeho xboxu se stávajícím DB (nižším než 2.0.13146) na nejnovější DB (2.0.13599), aniž by došlo ke smazaní původního FW. Odzkoušeno na FW iextreme 1.4 a 1.6. Fungují veškeré wave 12 a wave 13 hry, nepotřebujete tedy nový flash.

selfcontained [zavináč] email.cz

Šumperk a okolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Provedu update Vašeho xboxu se stávajícím DB (nižším než 2.0.13146) na nejnovější DB (2.0.13599), aniž by došlo ke smazaní původního FW. Odzkoušeno na FW iextreme 1.4 a 1.6. Fungují veškeré wave 12 a wave 13 hry, nepotřebujete tedy nový flash. selfcontained [zavináč] email.cz Šumperk a okolí.

A můžeš nám říci co to má za význam ? Když by ti to někdo dával na provedení , tak se rovnou může nechat udělat nový FW flashe a nevymýšlet takový nesmysl .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Provedu update Vašeho xboxu se stávajícím DB (nižším než 2.0.13146) na nejnovější DB (2.0.13599), aniž by došlo ke smazaní původního FW. Odzkoušeno na FW iextreme 1.4 a 1.6. Fungují veškeré wave 12 a wave 13 hry, nepotřebujete tedy nový flash.

selfcontained [zavináč] email.cz

Šumperk a okolí.

Já bych k tomu řekl jen tolik, že zde není prostor pro inzerci a pokud nehodláš pomoci, ale vydělat, dej si nabídku do sekce bazar a neobtěžuj tam kde to nemá co dělat !

Poprosil bych moderátory, aby takové chování bylo postižitelné, nebo alespoň takto závadné příspěvky byly mazány. Já rád pomáhám a nechci za to žádnou odměnu, pokud někdo napíše příspěvek, který je inzerce, nemá v tomto tématu co dělat, protože to není pomoc, ale snaha vydělat !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych k tomu řekl jen tolik, že zde není prostor pro inzerci a pokud nehodláš pomoci, ale vydělat, dej si nabídku do sekce bazar a neobtěžuj tam kde to nemá co dělat !

Poprosil bych moderátory, aby takové chování bylo postižitelné, nebo alespoň takto závadné příspěvky byly mazány. Já rád pomáhám a nechci za to žádnou odměnu, pokud někdo napíše příspěvek, který je inzerce, nemá v tomto tématu co dělat, protože to není pomoc, ale snaha vydělat !

Kde jsi prosímtě přišel na to, že nechci pomoci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná pomoci chceš, ale primární cíl je zisk, jelikož čistokrevná pomoc bez zisku by byl popis metody, jak to udělat a ne netransparentní bastlení...

Jinak email takto napsal předpokládám kvůli spam botům, nikoli, že by něuměl napsat @ na klávesnici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak napiš info, nebo táhni!

Proč??? Je to moje know how. Nevidím jediný důvod proč to tu zveřejňovat. Spíš to vypadá, že jsem šlápnul na kuří oko některým "flešerům", kteří si na wave 13 chtějí namastit kapsu. A nejvíc je právě vytáčí, že hraju wave 13 hry na iextreme 1.4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu