Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neupdatovat na dashboard 2.0.13142.0 alebo 2.0.13141.0 !!! Nespusti ziadnu palenku!


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mám v tom trochu guláš mohl by mi někdo potvrdit/vyvráti to co sem zatim myslim že sem pochopil?...a) update DB způsobí ,,stock" firmware mechaniky - přídu o flash tomu rozumim b) update DB je už ten update co ,,naučí" mechaniky číst ty DVD s tou rozšířenou kapacitou? c) chystaný flash LT 2.0 bude tyto disky umět přehrát? d) tudíž z toho plyne, že když mám flash LT a měl sem v plánu flash na novější je nejlepší řešení ho zatím nechat a až vyjde 2.0 udělat update a poté flashnout teda na 2.0? e) případně uniká mi jiné úskalí? dík předem za odpověď(i)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co když updatnu a pak si to znova flashnu na novej firmware ?

tak ti pojedou všechny hry, až na ty s AP2.5, ale rozhodně s tím nelez na live. Nejlepší řešení je pořád počkat až vyjde LT 2.0 a potom až updatovat

navíc, když to zatím žádný hry nepotřebují, tak proč updatovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute,mam cz live a uz me to ten update nabizi.odmitam vyberem no.tak a mam po multaku.

Taky mám CZ a pořád nic, jde to holt postupně.

Ale už se celkem i těším, až mi ho to nabídne a nebudu moct hrát mulťák, konečně se dostanu k singleplayerovým hrám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani ne, jen ho musíš vyčíst :) (před updatem)

hojsa, takže až půjdu k tobě pro LT 2.0, nemám mít teda updatnutý dash na custom stock? nemám totiž zazálohovaný klíč. přindu teda k tobě na reflash se stávajícím dashem .....625 a ty huš klíč vyčteš, pak updatneš dash a pak provedeš refl.?

abych to nepotento, víš co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar all,potřebuju poradit.dneska sem s kámošem pařil na livku Gears 2,vše v poho.pak to po mě chtělo update db.stahnul a od té doby my nejde žádná hra jan origošky.chci se zeptat?měl sem zatím ten novej flash,když to nechám zase znovu flashnout na ten samej co sem tam měl před tín updatem,půjde my zae vše jako předtím.nebo,jak byste to řešila Vy??děkuji za připadné odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar all,potřebuju poradit.dneska sem s kámošem pařil na livku Gears 2,vše v poho.pak to po mě chtělo update db.stahnul a od té doby my nejde žádná hra jan origošky.chci se zeptat?měl sem zatím ten novej flash,když to nechám zase znovu flashnout na ten samej co sem tam měl před tín updatem,půjde my zae vše jako předtím.nebo,jak byste to řešila Vy??děkuji za připadné odpovědi.

Přečti si poslední tři strany tohoto topicu a zjistíš to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu