Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 slimák


Immortal14397

Otázka

Čaute, sem tu novej ale dřív sem tu byl jako uživatel Kimalos tak možná někdo pamatuje.. A ted k problému. Mam X360 S 4GB od Vánoc. Nedávno sem koupil GTA IV ale je trochu poškrábaný a čas od času jsou vidět takový malinkatý lagy. Je to možný tim že je to škráblý ? Ale zas u Just Cause 2 to normálně fachá akorát ve městě občas taky menší lagy. Hraju to z CD . Myslíte že by to zmizelo když bych koupil HDD a hrál z něho ? Jinak televizi ma plazmu Panasonic Viera 126cm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Koupit HDD samozřejmě doporučuji . Instalací her na HDD a tím pádem hraním z HDD se šetří mechanika , xko je tiché protože mechanika se netočí a načítání her a textur je rychlejší , takže se tím možná tento problém odstraní . I když se tady na foru můžeš dočíst , že o tom píší i ostatní a asi je to normální .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Uf já už myslel jestli neni neco v prdeli :D já měl taky celkem štígro na tohle. Někdy v únoru takhle večer hraju Metro 2033,jestě sem šel na cígo a většinou nechávam hru v mechanice. No ráno vstávam do školy a koukam Xbox na ležato.. Uplně mi zamrazilo a potrvdilo se co sem očekával :D Máma si myslel že na stojato to může spadnout a rozbije se to tak to dala na ležato ale ještě to obrátila větrákem (bočním dolů) takže DVD mi propadlo do vnitř. Tak sem to snad 2 hodiny lovil ven a nakonec sem to pinzetou vytáhl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu