Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield:Bad Company 2 Nastaveni(podrobenjsi)


Kapr

Recommended Posts

Cau chci se zeptat jestli existuje nejaky podrobnejsi nastaveni grafiky atd...chtel bych si treba vypnout stiny atd...proste to nejak vylepsit aby mi to na notebooku slo lip...treba nejaky textovy soubor(uz ho mam ale nejde mi treba dat rozliseni na 800x600)

nevite nekdo?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co máš za komp? já mám teda noťas a v tom 2 jádro 2.53 a nVidia GeForce GTS160M 1GB a jede mi to dostatečně plynule v 1680*1050 a detaily mám: level of detail - medium, texture quality - high zbytek low a bez vyhlazování :D

Intel Core 2 Duo T5800 2x 2.0ghz 4GB RAM a Nvidii 9500 M GS 512Mb plus si muze vzit az do 1280...no me to celkem stve...crysis 2 mi jde lip nez tohle :/ a to to mam original abych mohl hrat po netu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mám AMD m300 2x2GHZ jako tady Kapr,grafiku mám ati 4570 512MB,4GR Ram,win 7 32bit a jede to plynule,v nastaveni jsem nic nedělal,spíš mě s*re,že se mi to vypina po přehřati,jedina hra co mi vypne NTB a zse crysis 2 se mi seka

4570 je jak kde dobra...skoro s tou mou nastejno...i kdyz vetsinou lepsi...a taky jde o to co kdo cemu rika plynule...me se to taky neseka extreme...a jde to hrat..ale kdyz to nekdo vedle me hraje na HD plny detaily a jede to uplne plynule zadnej zasek :D tak to je poznat ze me to plynule nejede.....jo to mas nejaky spatny..ja muzu parit jak dlouho co chci...a notas se mi nevypne(dobry vetrani jedinej dobrej Acer :D )

Jo, když sem měl noťas zas!@#$% prachem, tak mi to tky furt vypínalo noťas, pak jsem vzal náš domácí vysavač (má fuk jako prase) a při hraní jsem skoro neslyšel větrák xDDD

no ja tam prach snad nemam...i kdyz to pak docela fuci...a nas vysavac je rad ze zvedne prach ze zeme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4570 je jak kde dobra...skoro s tou mou nastejno...i kdyz vetsinou lepsi...a taky jde o to co kdo cemu rika plynule...me se to taky neseka extreme...a jde to hrat..ale kdyz to nekdo vedle me hraje na HD plny detaily a jede to uplne plynule zadnej zasek :D tak to je poznat ze me to plynule nejede.....jo to mas nejaky spatny..ja muzu parit jak dlouho co chci...a notas se mi nevypne(dobry vetrani jedinej dobrej Acer :D )

no ja mam pravě acer,a hřeje mi to furt :(

Jo, když sem měl noťas zas!@#$% prachem, tak mi to tky furt vypínalo noťas, pak jsem vzal náš domácí vysavač (má fuk jako prase) a při hraní jsem skoro neslyšel větrák xDDD

a jsi ho jako provětral jen zvenčí(plus štěrbiny ventilatoru) nebo jsi ho uplně rozbral:D?

hoši hoši ja vám závidím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam multimedialni(ale starsi) ale porad dobrej vid :) sice je jako teplej na dotek..ale ne tolik...a hlavne mam udelanou ventilaci ze ze nemusim mit podlozku a muzu to mit i na dece........me se vzdycky pretaktoval akorat CPU..ale to jsem vyresil sikovnym programkem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakym programkem?jinak ja jsem tež byl u kámoše,který měl nVidiu s physxem,hrál mafii 2 na plně detaily,nějake dobre repraky,ja jsem u něj byl s mým NTBkem,a on ani hrat nemohl jak se memu NTB smal,fakt ty rozdily,i v tom zvuku,je v tom dost velky rozdil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakym programkem?jinak ja jsem tež byl u kámoše,který měl nVidiu s physxem,hrál mafii 2 na plně detaily,nějake dobre repraky,ja jsem u něj byl s mým NTBkem,a on ani hrat nemohl jak se memu NTB smal,fakt ty rozdily,i v tom zvuku,je v tom dost velky rozdil

no ten program je na CPU na ne grafiku..jmenuje se RightMark....no ja mam taky Nvidii ale PhysX fakt nedam :D no ja mam taky lepsi repraky nez ostatni...u nich ani na novych neni zvuk slyset :D ale u me to rve jako krava...ale taky mam Dolby Home Theater a plus mam jeste Tubu jako Subwoofer :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím no.. Prostě ať tak nebo tak, zlaté konzole.. Zrovna na PS3 se BC2 opravdu povedl.. Vypadá lepé než novej crysis (zrovna tenhle víkend byl u mě kámoš a nevěřil očím ( a to má PC za 15 tisíc, jak BC2 na PS3 vypadá a že vypadá lépe než na jeho nové mašině). Ano, je pravda, že na noťasu to člověk může hrát kdekoliv, ale zase kdo má čas to hrát kdekoliv jinde než doma? Tím samozřejmě nechci podrážet jinak vynikající laptop, ale prostě na hraní laptop jedině za 40000 a to je docela slušná vata..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ,taky si říkám zlaté konzole,ipod,sice to není konzole,ale výkon je slušný,nepřehřívá se,nemusíš řešit jestli to má dostatečný procesor,atd.

PS3 v některých ohledech výkonnější než PC,hry to zvládne stejné,9000 a dobre

ale zase u NTB nebo PC můžeš dělat jiné věci něž jen hrát,takže je to i tak trošku diskutabilni,na obou je pravda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu