Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problem head set


toki100

Otázka

koupil jsme si headset s kamošem jako na komunikaci mě to jde norlmalně ale kamarada ma problem stim že mě slyši v tv a ne vtom mikrofonu a když to chce dat větši hlasitist tak mu to nepipa prostě že dava volume prosim pomoc co stim?? něco v nastaveni jsme se divali a mame ot stejne podle mě prosim help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

XBOX Guide button → options → preferences → voice → a tam by mělo být na výběr ze tří a)headset b)speaker c)trought both . Dále se tam dá také nastavit hlasitost hry,při mluvení spoluhráče v party. Takže,když si to nastavíte na 0 tak se ve hře vypne zvuk a spoluhráče slyšíte jasně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To já mám jiný problém, mám drátový Headset ( nový ) a po zapojení do ovladače mi stejně mikrofon nefunguje, je v tom nějaký fígl ? V tom nastavení co tu říkáte jsem byl, ale tam se můj mikrofon nepovoluje a nikde jinde jsem Settings pro tohle nenašel. Jaký je v tom tedy fígl ? Jak postupovat :) tady je návod, dole je pro drátový Headset který vlastním (http://support.xbox.com/cs-cz/pages/xbox-360/how-to/accessories/connecting-headsets.aspx) ale k tomu nic moc není řečeno jestli se někde něco musí v konzoli nastavit. Děkuji všem za rozumnou odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo udělal jsem to jak jsi to tady psal vtom voice a vyzkoušel všechny 3 ani jedno mu prostě nešlo že mě slyšel vesluchatku jenom že mě slyši ve hře pravě tak to bude asi naka chyba vtom tak že bude muset reklamovat jinak dik moc všechno jsme zkoušel anešlo to no smula tedka čekat měsic na reklamaci super;) ale dik:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu