Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

flash;)


toki100

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Zdravím,

jsem zde nový a zítra by mi měl přijít flashnutý xbox. Chtěl jsem se zeptat: a) hry si můžu stáhnout a dát na HDD konzole klidne z flashky, chápu to správně. b) vypálené hry nepůjdou hrát po netu stejně jako je tomu u PC? c) má fflash vliv na originální hry?

předem díky za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) Ne, při flashi je pořád nutné mít DVD (ať už originální, nebo pálené) v mechanice. Hraní z flashky, nebo HDD se doporučuje kvůli nemnšímu opotřebení mechaniky a tiššímu chodu konzole.

2) Hrát hry půjdou, ale je potřeba Gold účet, který se platí. Také je zde riziko banu, když ho dostaneš, už si přes net nezahraješ.

3) Ne, originální hry fungují beze změny. Ale pokud dostaneš ban, nepůjdou přes net hrát ani originální hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím,

jsem zde nový a zítra by mi měl přijít flashnutý xbox. Chtěl jsem se zeptat: a) hry si můžu stáhnout a dát na HDD konzole klidne z flashky, chápu to správně. b) vypálené hry nepůjdou hrát po netu stejně jako je tomu u PC? c) má fflash vliv na originální hry?

předem díky za odpověd

a) Hry musíš vypalovat, tohle nefunguje (krom hacklých arkádoveck a games on demand, ale ty nemají nic společnýho s flashem)

b) záleží jaký flash tam máš (existují různé verze a hodně na tom záleží) a jestli si budeš kontrolovat svědomitě hry, který si budeš vypalovat. Každopádně já hraju běžne online a není problém (ale člověk se v tom musí vyznat a zjišťovat všechny novinky, aby se mohl cítit vážně v bezpečí proti BANu)

c) Flash na originálky všeobecně vliv nemá. I když nedávno přišla nová ochrana na xbox a někteří lidi říkali, že jim nefungují některý originálky na flashlým Xku, ale nevím, kolik je na tom pravdy, navíc všechno to vyřešil nový flash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jasný.. děkuju oboum a ještě jedna věc. Vyplaovat se to musí na dvouvrstvý nebo stačí normální dvd?.. to je v podstatě iso soubor, že?

jo, je to v podstatě iso. Pálit se to musí na dvouvrstvý, konkrétně DVD+DL (existuje i program, který dokáže pálit na DVD-DL, ale to je taková nadstandardní záležitost)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak za :

1. Nevím proč to je anglicky - všichni tady anglicky neumí . Zde je perfektní český návod tak nemusíš vytvářet nic nového :

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=6

2. V ABGX nemáš zaškrtlé v options v levém sloupci dvě políčka - nastavení je lepší když jsou zaškrtlé rovnou všechny - aby to fungovalo na opravu všech chyb a ne jen patchu AP25 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha tak evidentně to je na mě ..... Nechápu, co tě přivedlo k tomu názoru, že si snažím nahonit ego před lidmi, které neznám, chtěl jsem mu jen pomoci ..... Myslím, že za tu dobu, co tu jsem si už mohl poznat, že si nehodlám hrát na ňákýho chytrolína od toho tu jsou jiní ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aha tak evidentně to je na mě ..... Nechápu, co tě přivedlo k tomu názoru, že si snažím nahonit ego před lidmi, které neznám, chtěl jsem mu jen pomoci ..... Myslím, že za tu dobu, co tu jsem si už mohl poznat, že si nehodlám hrát na ňákýho chytrolína od toho tu jsou jiní ....

Nezlob se na mně ale tak můžeš nám vysvětlit proč je to anglicky - čeština se ti nelíbí ? To,že chceš pomoci je dobré , ale ty rady musí být kvalitní ( podle tvého návodu si to ABGX dobře nenastaví ) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

TheLegendLH: Doporučuju zjistit, jakou máš verzi firmwaru v tom xboxu a pokud to nebude LT+, tak na ni nechat někde přeflashovat. Verzi by ti měl říct ten, od koho kupuješ.

Nezlob se na mně ale tak můžeš nám vysvětlit proč je to anglicky - čeština se ti nelíbí ? To,že chceš pomoci je dobré , ale ty rady musí být kvalitní ( podle tvého návodu si to ABGX dobře nenastaví ) .

Sakra, Toro, už jsme se tady o tom na fóru jednou bavili a víme, že neumíš moc anglicky. Kdyby jsi totiž uměl, tak zjistíš, že video, který tady házel Dunky je kompletní a kontroluje vše.

Ty dvě zaškrtnutí v Abgx v options (který ve videu zaškrtnutý nejsou) jsou naprosto zbytečný. Jedna ti zobrazí avatar awards a o druhé píšou přímo v abgx autoři, že je to ztráta času, protože ten sektor, kterého se to týká, xbox ani nevidí.

A jasně, mohl to hodit v češtině, ale mám za to, že převládající většina lidí na tomhle fóru je anglicky gramotných. Každopádně se určitě ocení, že jsi sem hodil i návod ve slovenštině (jen jsi kolem toho nemusel dělat takový humbuk, když nemáš dost informací, nemůžeš si přečíst informace v angličtině, které mají větší výpovědní hodnotu).

Nicméně bych ještě rád doplnil tenhle článek

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145

týkající se patchování SSv2, což je s novým firmwarem docela podstatná záležitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dlaha :

Nejsem sám kdo neumí dobře anglicky a pokud je k disposici česká verze , tak upřednostňuji českou . Na patchování SSv2 ten článek odkazuje , takže to co uvádíš tam je také . Jinak nemáš pravdu že zaškrtnutí " Check/fix video padding " je zbytečné !!

Už jsem se setkal několikrát , že po stažení isa z netu bylo video poškozené a tímto se to opravilo . Není to jen moje zkušenost - obraceli se na mne o radu někteří , kteří iso neměli v pořádku - toto neměli zaškrtlé a když jsem jim poradil si to zaškrtnout , tak potom měli iso v pořádku a vše v zeleném . Tak prosím ze mne nedělej blbce , který neví že to není potřeba !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
toro: Tak to se omlouvám, ale vážně by mě zajímalo, proč to tam píšou, že je to zbytečný. Pravděpodobně by hra jela bezpečně i bez téhle kontroly, i když by nebylo všechno v zelené.

Nevím jestli by jela bezpečně , nebo ne - na live nehraji a takto neošetřenou hru ( kde je to červeně ) nikdy nevypaluji . Ale každopádně všude se radí , že vše ve screenu má být zelené . Takže už se na mne obrátili někteří členové a to zaškrtnutí " check/fix video padding " jim pomohlo v tom , že potom měli v ABGX vše zelené .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
dobrý, takže pro sebe jsem si vzal tohle. : ABGX je program, kterej mi zkontroluje vypálenou hru?.. dobré je mít flash LT+ , jo?

Ano - zkontroluje ještě před vypálením iso a pokud není vše zelené , tak může na autofix level 3 i opravit , v případě že najde ochranu AP25 , tak i patchnout . Ve výsledném screenu má být vše zelené , aby to bylo bezpečné na live . Teprve potom vypálit . Pokud na live chceš hrát bezpečně , tak by jsi měl mít FW flashe LT + .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a to opraveni pripadne patchovani dělám v tom ABGX, jo?.. a když tu hru nebudu chtít hrát přes Live musim tohle taky dělat?.. pokud budu chtít hrát jen prostě SINGLEPLAYER?

Vždy je to potřebné . Není s tím zase tolik práce . Nikdy nevíš , jestli se ti iso stáhlo z netu v pořádku . Pokud ne , tak si alespoň ušetříš zbytečně špatně vypálené a nefunkční DVD .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to je bez debat. moc děkuju. A to ten program dělá sám nebo to v něm nekde jen udělam?.. ty opravy a patchovani myslim:)

Když to nastavíš, jak je to tady

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=6

tak ti to udělá už všechno samo, prostě tam dáš hru, pustíš to a jen čekáš, když s ní něco bude, tak ji to samo opraví.

Ale aby jsi měl opravdu bezpečný hraní, tak by jsi se měl řídit ještě tímhle návodem

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145

u spousty her to není potřeba a už v sobě mají SSv2, ale ty, který budou mít jen SSv1, ty by jsi měl upravit. A to už musíš trochu nastavovat, ale taky to není nic těžkýho. Všechno je to hezky v návodu popsaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu