Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s profilem


Houdis79

Otázka

Ahoj všichni obracím se na vás s mojím problémem. Mám 2 xboxe 360 jeden doma a jeden u přítelkyně.Abych nemusel se tahat s xkem dle toho kde jsem myslel jsem že bude stačit memory flešku a přenášet profil sem a tam kde se právě nacházím ale narazil jsem na problém. Když jsem u přítelkyně a hraju vše jede ok pak přijdu domu a krásně se naloguji na xlive a vše v pořádku ale jakmile opět přijdu k přítelkyni tak mi to nenajde profil a vždy mi to napíšeš CORRUPTED PROFIL tudiž vždy když jsem u ni musím dávat RECOVERY GAME TAG a jakmile ho stáhnu savy mi nefungují pouze u našich a jakmile opět přijdu k přítelkyni tak zase profile corrupted a opět musím dát recovery gametag může mi někdo prosím poradit stímto problémem Děkuji moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Problem je ten, ze jedna z konzol je FLAGnuta, pravdepodobne si sa snazil hrat AP 2.5 hru na starom flashi (LT 1.0/1.1 a menej), na zistenie flagu mozes pouzit program XVal co mam v podpise ... riesenie ? unflag konzoly u flashera, lenze ak bola na Live, flag sa ti pravdepodobne vrati naspat, takze unflag+offline ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu