Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mafia 2 DLC - problem s instalaci


hamony

Otázka

Cau, mam flash 1.51, hraju pouze offline, proto hru vzdy patchuju pres 360Wavespatcher na Wave 3. Doposud vzdy bez problemu. Vypalil jsem stejne i Mafia 2 DLC a pred intstalaci to po me chce system update. Jenze mam update 12625, tzn. posledni dostupny. Jednou jsem z neznalosti chtel updatovat z paleny hry, xbox vytuhl na Exx (tim ze se nevypaluje system update), nastesti jsem vygooglil postup updatu na nejnovejsi dashboard pres USB. Ale ted mi neni jasny, co by se stalo, kdybych u ty Mafie update povolil, xbox opet vytuhnul s Exx a nebyl novejsi dashboard nez tam v tuto chvili je. Nikdo takovy problem nemel? Rad bych si to DLCcko Mafie zahral, ale moc se mi nechce riskovat ten system update z paleny patchovany hry. Pro jistotu jsem stahl jeste jeden system update (aktualni 12625), dal na usb, zapnul xbox a psalo to myslim E71. Po vytahnuti a restartu zase ok. Tzn. ze tam tento DB v tuto chvili mam. Puvodni Mafii 2 mam na HDD. Poradte prosim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu