Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11 online liga


T3NK

Recommended Posts

  • Odpovědi 215
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim smejkyho.Super player.Ja jsem s nim dostal 5:0 a taky vpoho.Sice ne v lize ale to teprve prijde.Parkrat se zapas povede a parkrat ne.To uz tak je.

Taky zdravim miro_ice .-),sice si dostal 5:0,ale predtim jsi mi to nandal )),kazdej zapas je jinej a to se mi na fotbale libi,akorat cloveka nastvou lidi,co se schvalne odpojujou,kdyz prohravaj,skoda ze to nejde nejak vosefovat,aby se to nedelo,psal jsem na EA,nakej manik mi psal,ze si na to hodne lidi stezuje,ale ze nevedej jak to udelat,skoda :( Jinak samozrejme ze se muze stat,ze hra spadne(at uz z duvodu EA serveru nebo jinych)ale pokud ti nekdo napise drz hubu tak je to asi jasny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je bohužel všude, ale nechápu, že to řešit nejde, spíše se EA jen nechce.Určitě by šel udělat jednoduchý vzorec, kde by se bralo v úvahu, kolikrát se hráč odpojil, za jakého stavu a jakým způsobem a pak dávat třeba měsíční bany a je po starostech...

To jsem si taky myslel,ze to musi jit,dokonce jsem jim posilal i navrh na reseni(navrhoval jsem nahlasovani nicku co se odpojej tesne pred koncem,a kdyz budou mit urcitej pocet hlaseni na jeden nick tak ban treba na mesic),ale pry se to da zneuzit,tak nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasím s řešením : 1. odpojení - varování, 2. odpojení - kick. i když zase je to zneužitelný, takže doufám že všichni budou hrát fair, případně i hlásit odpojení fair. snad se to nebude opakovat často

takže mYxro dostává první varování.

PS : jak ty herní dny? úterý, čtvrtek a víkend? souhlasíte nebo ne?

PS2 : kdo ma PSN nick Pitrsak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo vypnul sem to protože se zbytečně nebudu nervovat a vim když to je 3:0 že už prostě nemam šanci

Tak to si delas legraci doufam?Nervovat?Dyt to hrajem pro zabavu ne?I kdybych prohraval treba 6:0 tak by me nenapadlo to ukoncit,uz jen proto,ze me by se to taky nelibilo.Kdyz bys hral zivej fotbal tak bys po pulce uz taky nenastoupil?No nic,chapu ze to cloveka nastve,kdyz se mu nedari,ale chce to prekousnout,tak doufam lidi,ze budeme vsichni hrat fairplay,diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo bitva dobra,skoda ze nam to trochu kazilo lagovani,ale myslim ze to prvni misto si zatim zaslouzis miro .-),i kdyz Lukynho je taky super player...kazdopadne to bude jeste zajimave.Hele lidi,nevim jak Vy,ale ja uz mam peknej hokej v tom s kym sem hral treba jen jednou a s kym uz dvakrat :-),tohle mi prijde strasne neprehledny,poradte nekdo jak na to.A jeste k tem hracim dnum,Ja souhlasim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pitrsak ma kamos pozval sem ho jestli nevadi...sice to moc neumi ale aspon na nem nazenete body :-)

Dobry,kazdej dalsi hrac se pocita,ale myslim ze jsi to mel nejdriv prokonzultovat s GM,takhle si muze kazdej pozvat nekoho a pak v tom bude strasnej maglajz.Jinak Ceky tvuj nick na PSN?Chtelo by se to aspon podepsat nickem z PSN,jinak nebude nikdo vedet kdo jsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...kazdopadne to bude jeste zajimave.Hele lidi,nevim jak Vy,ale ja uz mam peknej hokej v tom s kym sem hral treba jen jednou a s kym uz dvakrat :-),tohle mi prijde strasne neprehledny,poradte nekdo jak na to..

No pokud vim tak hned za nickem mas v tabulce vzdy "Matches left" nebo "Zbyvajicich zapasu" nebo tak neco. Ted nevim jak to tam je presne. U sveho nicku to mas proskrtly, a u jinych mas pri startu ligy 2...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud vim tak hned za nickem mas v tabulce vzdy "Matches left" nebo "Zbyvajicich zapasu" nebo tak neco. Ted nevim jak to tam je presne. U sveho nicku to mas proskrtly, a u jinych mas pri startu ligy 2...

Super,diky moc MaweR1cK,furt sem premejslel co to cislo znamena :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pitrsak ma kamos pozval sem ho jestli nevadi...sice to moc neumi ale aspon na nem nazenete body :-)

Nešlo by o nic, jen že liga je vypsaná pro 20 lidí, který se sehnali tady. Takže ten poslední už se nepřihlásí. Jelikož ještě nemáme plno tak ať hraje, ale pokud se přihlásej všichni kdo jsou na seznamu v prvním příspěvku tak ho chtě nechtě budem muset vyšoupnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave jsme odehrali zapas s FILDA-10.

Normalne jsme hrali, spojeni zelene, vsechno OK. On FCB, ja MUFC.

FILDA-10 dal ve 4. minute gol s Messim, prvni polocas skoncil 1:0.

Ve druhem polocase jsem srovnal s Rooney a pak pridal 2 goly s Chicaritem, po poslednim golu a pri Fildove rozehravce (cca 85. minuta) se hra sekla. Zvuk normalne bezel, jen obraz se sekl...

Filda mi pri tom lagu napsal ze se to seklo, at opustim match, s tim ze vede 3:0...

Ma nekdo podobne zkusenosti s takovymhle lagem?

Fildo, tvoje vyjadreni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nevadi klidne ho pak vyhodte :D...a sorry v tu chvili me to nenapadlo....muj nick je C3K4MANY ....smejkycz: snad uz si zahrajem konecne :D...

Taky doufam,ze si konecne zahrajem .-) akorat se bojim aby nam to vubec slo,uz sem narazil asi na 3 nebo 4 lidi se kterejma se mi vubec nepodarilo spojit :( tohle nevim jak poresit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky doufam,ze si konecne zahrajem .-) akorat se bojim aby nam to vubec slo,uz sem narazil asi na 3 nebo 4 lidi se kterejma se mi vubec nepodarilo spojit :( tohle nevim jak poresit.

podle mě je to tím, že ani jeden nemá veřejnou IP. Během dneška nebo zítřka si jí zařídím a zkusíme match

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkrat se mi stalo to,ze obrazovka behem hry z cernala,klasika treba pred loadem na roh,zvuk sel,ale obraz porad cerny.Takze ty jsi vedl tesne pred koncem a Filda ti napsal ze vedl on 3:0?Nebo jsi se upsal?

Ne, neupsal, ja jsem vedl 1 - 3, viz jak jsem psal, o toceni z 1 - 0.

Obraz nezcernal, prave zustal zasekly, ale nevim prave co bylo na Fildove strane, prave cekam co napise... Puvodne jsem si myslel ze to nejak vypl, kdyz prohraval, ale pochybuju... Psal mi neco ve smyslu ze to u nej vypadalo ze se nehraje...

No radsi pockame na Fildovo vyjadreni a nebudem delat predcasny zavery :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu