Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11 online liga


T3NK

Recommended Posts

Ne, neupsal, ja jsem vedl 1 - 3, viz jak jsem psal, o toceni z 1 - 0.

Obraz nezcernal, prave zustal zasekly, ale nevim prave co bylo na Fildove strane, prave cekam co napise... Puvodne jsem si myslel ze to nejak vypl, kdyz prohraval, ale pochybuju... Psal mi neco ve smyslu ze to u nej vypadalo ze se nehraje...

No radsi pockame na Fildovo vyjadreni a nebudem delat predcasny zavery :))

PROBLEM!!!

Musim se zde zastat uzivatele FILDA-10. Nebudete tomu verit, ale zrovna jsem byl u nej vcera na navsteve, kdyz hral zapas s MaweR1cKem, potvrzuji, ze prvni polocas skoncil vedenim 1:0 pro FILDA-10. Normalne probihal druhy polocas, MaweR1cK vyrovnal na 1:1, pote se zacali objevovat podivne veci, nejdrive pred rohem zcernalal obrazovka, rikam si, ze asi spadne spojeni, ale nestalo se. FILDA-10 pokracoval ve hrani normalne dal, ale porad se objevoval v levem rohu obrazovky symbol, jako kdyz se ceka na spojeni. Posleze vstrelil FILDA-10 2 goli s Messim a razem vedl 3:1. To uz vypadalo, ze MaweR1cK to vzdava a ani nechce hrat? Proste nez vykopl ze stredoveho kruhu, trvalo to celou vecnost. Po tom tretim golu se to najednou seklo a obraz zustal zmrazeny a jen bezel zvuk. Psali jsme MaweR1cKovi at to vypne, kdyz tedy vede FILDA-10 a moc nas prekvapilo, ze u neho je zapas s presne opacnym vysledkem??? Zbytek znate z vyjadreni MaweR1cKa.

Tak panove a ted mi to zkuste vysvetlit??? Ja opravdu nekecam a nepochybuji, ze ani MaweR1cK si nevymysli. Zrejme zase neco delali s EA servery a my to tady odnasime. Nejde mi ani tak o vysledek zapasu, spise mi vadi to, ze se zde objevilo podezreni, ze nektera ze zucastnenych stran lze a nechce priznat porazku, ale tak to opravdu neni. Co jsem jeste vypozoroval ze vcerejsiho hrani online "1 vs 1", tak se parkrat stalo, ze zapas skoncil hlaskou "spojeni se souperem bylo ukonceno" ale vysledek probihajiciho zapasu zustal a nikoliv treba tradicni vysledek 3:0 jako obvykle.

Napade me, ze doslo k nasledujicimu:

Prerusilo se spojeni mezi obema hraci a kazdy hral proti souperi jehoz roli asi pravdepodobne prevzala AI PS3 a proto tak rozdilne vysledky u obou? Ma nekdo lepsi vysvetleni?

Omlouvam se za tak dlouhy pripsevek, ale proste jsem se k tomu musel nejakym zpusobem vyjadrit. Co s tim udelame, jestli tedy vubec neco muzeme? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 215
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No Ja bych se tomu ani nedivil,EA servery obcas umej udelat peknej haluz :) A vysledek se Vam v tabulce ligy zaznamenal nebo ne?Pokud ne,moc bych to neresil a zapas opakoval jestli to teda pujde,protoze to evidente vypada,ze za to nemuze ani jeden ze zucastnenych,ale EA servery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm... Tak to je divny, ze nas to ani jednoho nekicklo.

Ze by to za nas navzajem prevzalo AI a hra se v pulce rozdelila na 2 soubezne hry???

Je to presne jak pises, taky jsem myslel ze protihrac vzdava, vzdycky potom jak jsem dal gol, tak jsem cekal 10-15s nez FILDA rozehral... A ted se dozvidam ze to Filda asi nebyl :D

Kazdopadne jsem dnes koukal na tabulku a vysledky a zapas je ve vysledku vedeny jako 3:0 pro mne... Pujde zapas treba nejak zpetne kontumovat a odehrat znovu? (samozdrejmne prubeh prvniho polocasu udelame stejne - 1 : 0 pro Fildu...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo jestli si muzu udelat vlastni sestavu s upravenou taktikou a ulozit jako defaulni volbu pro online zapasy?

Sem zvykly na 5-3-2, mam ji uz (myslim ze i dobre vyladenou) nastavenou, ale pouzit ji muzu jen offline, resp muzu ji pouzit i online, ale pred kazdym zapasem musis do formace, najit tu svoji, pak vystridat 4 hrace... No a to neni jen tak stihnout to za 30s :D staci se 1x ukliknout a skonci to napr Giggsem v obrane, nebo Fabiem na hrotu (MUFC) :D

Ale co jsem se tak koukal tak vsichni pouzivaji defaultni sestavy tymu... Takze se bojim ze to nepujde nastavit v menu tak abych mel pred zapasem tu svoji vyladenou sestavu, namisto te defaulni.... Nebo to jde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro T3NK:zdarec,mensi problem,hral jsem s C3K4MANY a za stavu 2:0 pro C3K4MANYHO,asi cca v 75min se spojeni prerusilo a kontumovalo to C3K4MANYHO ,0:3,psal mi potom ze ho to uplne odpojilo od EA serveru tak az skonci liga tak prosimte jedno vitezstvi mi odecti a pricti ho C3K4MANYMU,pac me stejne drtil,takze za 15min bych ho stejne nedorovnal.Jinak konecne se nam s C3KMANYM podarilo spojit,i kdyz nam to predtim nekolikrat neslo,takze to chce asi opravdu zkouset a zkouset dokud se spojeni nezdari nebo nevim jak je to mozny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vidno servery EA nám moc nepřejí klidnou a spokojenou hru. jeden z mých zápasů taky spadl někdy v průběhu druhého poločasu za stavu 0:0 a já jsem kontumačně vyhrál. bohužel nevim s kym to bylo. pls přihlas se a rozdělíme si body stejným dílem jako navrhl smejky - tedy na konci ligy. pár dní jsem teď nebyl online tak doufám, že už je přihlášeno víc lidí a liga se nám ubírá dál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau borci, kdyz vypadlo psn tak jsem rikal ze budu hrat ligu ale pak jsem si to rozmyslel a ted jsem si to zase rozmyslel. muzete mi nekdo poradit jak se tam prihlasim atd. dik, muj nick je pazzini-14

... hmm, a ted to jako mame brat, ze jsi se rozhodl naposledy? :cheesygrin: Asi se budes muset smirit zatim s pozici nahradnika a pockat do konce kvetna, kdy se budou pripadne nahrazovat zajemci, co se dosud neprihlasili do Ligy, ale to rozhodne T3NK.

PS: Chlapce, jen si prosim te rozmysli, co vlastne skutecne chces a nemem sva rozhodnuti jako ponozky... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jo, máme již tři náhradníky. po 31. květnu se uvidí zda se k nám připojí nebo ne, případně můžeme vymyslet i nějakou alternativu. zároveň na seznam dopíšu hráče Pitrsak, kterého pozval Ceky - takže vlastně náhradníci jsou již čtyři. ještě chvíli a dá nám to na dvě menší ligy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super,tolik lidu sem vubec necekal :-),treba kdyz to pujde muzeme udelat 1 a 2 ligu jako v realu s tim,ze by se postupovalo a sestupovalo :-))

Lidi je dost, to je pravda, ale potkat nekoho online (s kym jsem jeste nehral) to je fakt stesti, a potkat ho v dobe aby jsme meli oba dva cas na zapas, nebo aby ani jeden nebyl uprostred zapasu je vicemene nerealny :D

Stale potkavam online jen par lidi (porad ti samy) coz je skoda. Bylo by dobry urcit i nejaky "hraci hodiny", ne nejak pevne, ale treba aby si lidi udelali cas na ligu nejaky dny...

Vim ze to tu uz bylo, tusim vikendy, utery a ctvrtek... No snazil jsem se byt odpoledne a navecer online, ale nejaky velky provoz jsem nezaznamenal...

Myslim ze vic lidi ma tento problem - nemuzu byt online 24/7 - coz je skoda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stale potkavam online jen par lidi (porad ti samy) coz je skoda. Bylo by dobry urcit i nejaky "hraci hodiny", ne nejak pevne, ale treba aby si lidi udelali cas na ligu nejaky dny...

Vim ze to tu uz bylo, tusim vikendy, utery a ctvrtek... No snazil jsem se byt odpoledne a navecer online, ale nejaky velky provoz jsem nezaznamenal...

Myslim ze vic lidi ma tento problem - nemuzu byt online 24/7 - coz je skoda :D

... to je prave ten duvod, proc jsem neco takoveho navrhoval jiz drive, jelikoz je opravdu temer nemozne se sejit v nahodny cas a jeste ke vsemu i zahrat online zapas. Stava se, ze potkam lidi, ale s temi mam jiz vetsinou vse odehrano ... :)

Co na to ostatni hraci? Pojdme si nastavit urcita pravidla a zaradit je na uvodni stranku anebo napsat do "Novinky" primo v Console lize na PS3?

Je vazne skoda, ze na jednu stranu je konecne prihlasen takovy pocet hracu a zaroven tak malo odehranych zapasu ... :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super,tolik lidu sem vubec necekal :-),treba kdyz to pujde muzeme udelat 1 a 2 ligu jako v realu s tim,ze by se postupovalo a sestupovalo :-))

Vyborny napad, ale obavam se, ze kdyz nevyresime problem se sehranim vsech zapasu v jedne lize, jak potom budeme resit zapasy v obou ligach najednou?

Beru prvni rocnik jako urcitou zkusenost pro vsechny ucastniky a doufam, ze odstranime spoustu nedostatku a chybicek a v nasledujicim rocniku uz vse pobezi jako po masle. Nastavil bych o neco prisnejsi kriteria a take nejaky ten hraci model, jinak to asi opravdu nedohrajem ani do vanoc ... :idea:

Ma-li nekdo nejaky napad, jak vse zlepsit, at to sem napise. Vic hlav vic napadu...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel s vámi musím souhlasit. Člověk naráží stále na tytéž lidi s kterýma už má odehráno. Hrací dny budou asi určitou nutností, protože jinak liga nebude mít nikdy konec. Nevím zda domlouvání jen přes PSN bude dostatečné vzhledem k faktu že ani já nemám všechny účastníky mezi přáteli. Možná by to řešil chat room. Jako nejlepší model by se mi zdály dva herní dny v týdnu (např. středa, neděle) třeba od 17:00 do 21:00. V tomto čase bych buď já nebo WIN4EVER2 založili chat room a kde by se hráči srazili a domluvili zápasy.

TAKŽE SOUHLASÍTE S HERNÍMI DNY STŘEDA, NEDĚLE od 17:00 do 21:00? PROSÍM O CO NEJVÍC NÁZORŮ

Pokud se zde nevyjádříte, do pravidel to zanesu bez ohledu na to že někdo nemůže. Na koukání na Ligu mistrů si taky čas vždycky uděláte :)

StOrK : bohužel v lize přátel tohle není podle mě možné, to by se musel zvolit jiný formát odehrávání zápasů, který je pro adminy daleko více náročný. neříkám že do budoucna to není možné, ale to až v případě že se dá dohromady stabilně hrající kolektiv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate recht,lidi plno,ale odehrat s nekterejma je potiz,protoze urcity lidi maj plnej pocet pratel takze si je nepridate a samozrejme pak nezjistite jestli je online.Dalsi problem je v tom,ze s nejaky hracem se ne a ne spojit,nevim v cem muze byt problem(treba s koly-cz se mi podarilo spojit asi az na paty pokus) a tech lidi je vic,s kym to blbne :( je to trosku orisek.Jinak ten napada s tou prvni a druhou ligou byl spis myslenej do budoucna az by se liga ustalila,tenhle prvni rocnik beru taky jako zahrivaci a zkusebni.Ty hraci dny asi budou nutnosti,protoze jak rikate,to by se ta liga asi nedohrala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu