Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11 online liga


T3NK

Recommended Posts

TAKŽE SOUHLASÍTE S HERNÍMI DNY STŘEDA, NEDĚLE od 17:00 do 21:00? PROSÍM O CO NEJVÍC NÁZORŮ

Ja myslim ze optimalni...

Taky bych zauvazoval o hracich co jsou jiz dlouho v tabulce, a porad 0 odehratych zapasu... Co takhle je nahradit nahradnikama? Myslim ze uz jich tu par je, nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 215
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

proč by jsi je oddělával nechápu,jestli si myslíš,že ta liga bude odehrána za 3-6 dnů tak to se mýlíš,každý nemá čas jen na hraní,a se středou a nedělí proč ne,takže 2 herní dny?to je dobrý,nechte to tak

Středa a neděle budou hlavní hrací dny, kdy máš největší šanci, že potkáš většinou hráčů online. Jinak ostatní dny můžeš hrát taky, ale záleží na "štěstí", jestli narazíš na někoho online.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč by jsi je oddělával nechápu,jestli si myslíš,že ta liga bude odehrána za 3-6 dnů tak to se mýlíš,každý nemá čas jen na hraní,a se středou a nedělí proč ne,takže 2 herní dny?to je dobrý,nechte to tak

No to si rozhodne nemyslim, ale ligu hrajeme uz 2 nebo 3 tydny, a porad tam jsou lidi s 0 zapasy. Ted nemyslim ty 2 co se pridali pred par dny...

No a kdybych nemel cas na hrani, tak se nehlasim do ligy, ktera je casove narocnejsi nez random 1v1, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak facebook nemam a sem totalnim odpurcem,ale pokud bude vetsina pro tak se prizpusobim.

Hele to mame stejny nazor na vec. taky jsem ho nemel, ale case je trochu "nutnost" si ho zalozit.

Posledni dobou jsou vsechny spolecensky akce (aspon v me blyzkosti) domlouvany prave pres facebook.

Ja myslim ze tady to ani takova potreba nebude, spis pomucka pro domluveni zapasu. Myslim ze pro tohle to je vyborny zpusob...

Ceky +1 za napad :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAKŽE SOUHLASÍTE S HERNÍMI DNY STŘEDA, NEDĚLE od 17:00 do 21:00? PROSÍM O CO NEJVÍC NÁZORŮ

Hraci dny: Ano - 17.00 - 23.00

Tak facebook nemam a sem totalnim odpurcem,ale pokud bude vetsina pro tak se prizpusobim.

Naprosto s tebou souhlasim, Facebook nemam a ani neplanuji jeho zalozeni, siri se to vsude kolem me jako "mor" :cheesygrin:...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim se přidat k názorům na facebook. Měl sem, zrušil sem, více už nechci :), ale já byl dycky jinej. Na komunikačním protokolu se těžko budeme shodovat. Já například používám Jabber (XMPP) a na ICQ už mě taky nepřemluvíte :D. Jediný co máme všichni společný je právě to PSN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady neni hlasovani o tom kde ma nebo nema rad fb kazdej ma svuj nazor a zde se na nej nikdo nepta ...jak sem rekl kdo chce muze kdo ne at si to zaridi dle sveho

Presne tak lidi, moc to nehrotte :) facebook je tady spis pomucka na domluvu matche, a musim rict ze kdyby ve skupine bylo vsech 20 hracu tak by to bylo naprosto super!

Jenze... nastava mensi problem. Ve FB skupine jsme jen par lidi, a to vetsinou ty, kteri spolu maji odehrano :D Takze trosicku kontraproduktivni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, herní dny tedy tímto stanovuji na STŘEDU a NĚDĚLI od 17:00 - 22:00. Všechny hráče, které mám v přátelích pozvu do chat roomu. Pokud se domluvíte nějak jinak je mi to zcela fuk :) Další věcí je že doplníme ligu o náhradníky. Ti kteří se nebyli schopni přihlásit do teď mají holt smůlu. Tím doufám, že odstartujeme ligu do plného proudu a začneme se postupně domlouvat na dlaším ročníku :). HF všichni.

PS: Náhradníci již obdrželi přístupové údaje. Jsou jimi Pitrsak, který už je v lize delší čas zapojen, znovu přihlášivší se :) pazzini-14 a nová tvář krois8. Vítejte mezi námi a hlavně hrajte co nejvíc :thumbup:

Na přihlášení do ligy máte týden, tedy do půlnoci 7.6. Pokud bude ráno 8.6. v lize ještě nějaké neobsazené místo posílám přihlašovací údaje StOrKovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delam to nerad,ale bohuzel musim nahlasit fildu-10 za nesportovni chovani,ukoncil zapas,kdyz uz rozhodci odpiskal konec(v tu chvili prohraval 3:1),zapas se kontumoval v muj prospech,takze to bych neresil,spis me mrzi chovani fildy,protoze kdyz sem mu psal co se stalo,proc to ukoncil tak ani nebyl schopnej odepsat,myslel sem,ze aspon napise sorry nebo tak neco,ale bohuzel :( Byl bych rad,kdyby ses k tomu fildo vyjadril aspon tady,kdyz uz nechces komunikovat pres psn,diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas tolik bych to nehrotil urcite to neudelal schvalne nebo treba musel....myslim ze se to vysvetli...

Musel?No ja nevim,kdyz sem se dival v centru hrace tak vesele pokracoval v online hrani,tak nevim,mohl aspon odepsat.Hrotit to nechci,ale Ja uz sem proste na tyhle lidi co ukoncej prohranej zapas alergickej z modu 1vs1,tam se mi to stava skoro kazdej druhej zapas :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musel?No ja nevim,kdyz sem se dival v centru hrace tak vesele pokracoval v online hrani,tak nevim,mohl aspon odepsat.Hrotit to nechci,ale Ja uz sem proste na tyhle lidi co ukoncej prohranej zapas alergickej z modu 1vs1,tam se mi to stava skoro kazdej druhej zapas :(

... ja bych to taky neresil, je velky rozdil ukoncit zapas behem hry a po odehrani, zrejme spousta hracu ani nevi, ze tim de facto dojde ke kontumaci tohoto zapasu, slysi zapiskani rozhodciho a konci zapas, no, co nadelate? Hlavne, ze vydrzeli alespon hrat az do konce, ikdyz prohravaji, ne? :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu