Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty 4 // CZ server // dotaz


second

Recommended Posts

"(((Dobrý den :wohow:

Kdo z vás ještě hraje hru Call of Duty 4?

Existuje nějaký free server na tuto hru v české republice?

(Samozřejmě, že mě zajímá server na který se připojíte bez přihlašování na herním potrálu a placení pěnězi)

Pár dobrých serverů znám, ale chatuje se tam anglicky. Takže pokud by někdo z uživatelů znal server v Čechách a prozradil by mi to.

(Angličtina mě dělá trochu problém. Při hraní, ale jinak všechno ok..))))"

Jen se ptám. Takže děkuji za odpovědi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za rady. (Ale, našel jsem tam jenom IP na CS)

Možná, že bych měl zkusit hru Call of Duty 2. Nějaké české free servery (2) na tuto hru jsem našel. A na serveru //Kafemlynek.cz// je povoleno české, slovenské a anglické psaní do hry. Třeba hra bude stát za to.

Jinak kdyby někdo potřeboval free servery (D,UK,F,CH,GR,PL) //CoD4//, tak tady se dá hrát. :D

[url]http://www.private-servers.info/CallOfDuty4.html[/url]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) jo to máš pravdu.

Myslel jsem, že by to přinášelo jisté výhody při hrání. Nasměrování spoluhráčů, nebo jisté domlouvání a tak. No moc se nedomluvím, ale jak je jasné co jsem napsal i mě je to problém jazyka. Ale, snažím se. Chtěl bych se s teamem domluvit např.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak my každý den hrajeme na gamepark.cz, nutno podotknout, že je tam vysoká hustota demence hlavně díky 11-17 letým hráčům, kteří zhruba každou desátou smrt obhajují slovy "camper, lama, DS, 3 frags.....". Hru si zpříjemňujeme komunikací po Skypu. Jestli se chceš přidat -> PM :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak my každý den hrajeme na gamepark.cz, nutno podotknout, že je tam vysoká hustota demence hlavně díky 11-17 letým hráčům, kteří zhruba každou desátou smrt obhajují slovy "camper, lama, DS, 3 frags.....". Hru si zpříjemňujeme komunikací po Skypu. Jestli se chceš přidat -> PM :)

Děkuji za radu.

Dnes jsem odpoledne neměl co dělat a vyzkoušel jsem SaD a promodlive 2.11 na Game park.cz.

No musím říct, že je jen škoda, že se střídají jen tři mapy na SaD, ale promod je docela dobrý. Jen se tam zase střílí ze sniperek, ale to je prostě normální. Hráč si musí prostě dát pozor.

(Když, jsem byl naposledy hráčem na game parku, tak nejdříve ano, ale pak jsem nemohl rozjet hru Quake 3 Arena a napadlo mě, že jde možná o V.I.P účet který musí hráč mít aby mohl hrát.)

Možná, že byla dnes neděle a dalo se hrát. Ale, zadarmo(reg) se tam dnes hrát dalo a doufám, že se to nezmění.

Jinak ten Český chat se stejnak moc nevyplatí, protože po zabití je team chat pro živého hráče údajně neviditelný.. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu