Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dostanu ban?


Tohax

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Potřeboval bych si z Livu stáhnout divx kodek, aby mi šly přehrávat avi. Hrozí mi ban když zajdu na Live toto stáhnout a hned se zase odpojím? Žádné hraní online, nic - jen ten kodek. Mám strach - možná zbytečný, ale bojím se toho...

Žádná banová vlna teď nebyla a zatím neprobíhá . Takže si klidně ty kodeky stáhni .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
verzia firmveru v mechanike ? patchoval si hry na nizsi wave ?

mas flagnuty xbox ? zisti cez XVal (v podpise mam link)

Mám iXtreme LT v1.1... Hry jsem dřív nepatchoval, dělám to až teďka a XVal mi hlásí Secdata is Clean.

Ale tak snad jak radí Toro, to bude bez problému.. : )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pokial si vsetko patchoval cez abgx360 a nebudes hrat AP25 hry myslim ze bez problemov ... to ze prides o dashboard-bug (ak si ho vyuzival) je jasne, Live vyzaduje najnovsi Dashboard :-)

po tom ako vyjde najnovsi dashboard mozno vyjde aj novy firmver, tak si to mozes dat reflashnut a hrat online

hlavne pozor na tie AP25, lebo dostanes flag (LT 1.1 ta neochrani ako LT+), takze nehraj hry:

Assasins Creed: Brotherhood

Need for Speed: Hot Pursuit

Fable III

Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Black Ops

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ty AP25 jsem hrál právě díky tomu dashboard bugu, ale co sem si nainstaloval tušim Shift 2 který DB aktualizoval, už to neřeším a radši si to dám na reflash v budoucnu. Kdy by měl vyjít ten nový fw?

Btw s konzolí jsem nikdy nebyl na netu a ani jsem to neměl v plánu, ale to avi se prostě hodí a tak nemám na vybranou. : )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja som pred 1 a pol rokom tiez nemal v plane hrat online a drtim po live jak blazen :-))))

Nikto nevie kedy vyjde ... ja to tipujem na ten free weekend s pokusom o guiness world record s kinectom ... skvela prilezitost nachytat flashnute konzoly.

Datum 21-25 April, takze odporucam ti to dnes pripojit na Live, stiahnut kodeky, a mozes nasledne 4 dni zdarma hrat po Live - ale pozor na ten update :-)

sysupd.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu