Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

G points


Domingster

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Je to v podstatě jen taková frajeřinka, nebo jak bych to vlastně řekl.. Když u někoho uvidíš že má např. 2000G tak si řekneš co je to za lamu a když uvidíš že má prostě 15000 nebo i víc tak si řekneš že je borec (snad jste mě nějak pochopily)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak, když má někdo 40k tak u toho nemusí sedět pořád, třeba má xbox už hodně dlouho nebo prostě je dobrej v hrách a rychle získává ajchy a tak pdoboně, snad si mě pochopil jak to myslim... Jinak mám na tebe otázku, kolik si měl G na tom tvym starym offline profillu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo jasne, 40 je jeste pochopitelne kdyz si vezmu ze za skoro pul roku jsem nasbiral skoro 7, ale lidi typu 100k a 200k, to uz musej bejt achievment hunteri, ktery travi vetsinu casu u xboxu.....

Na tom starym jsem mel co si pamatuju tak 8-9k, ten xbox jsem nemel ani rok kdyz mi kleknul......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jde o to jak nebo spis kolik her hrajes, ja mel rekl bych vic nez ted, ale protoze jsem jel flash, takze jsem hral hafo palenek.....ted na druhou hru vlastnim taky spoustu her...ale kdyz si clovek koupi dve hry do roka a jeste ho G nezajimaj, tak je proste mit nebude....Ty mas ocividne 3 pr*ele her, takze se neni cemu divit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu