Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

patapon


xakrurychle

Recommended Posts

musíš mačkat správný tóny takže pon = kolečko pata= čtvereček chaka = trojúhelníček don = X a třeba aby šly je pata pata pata pon, aby útočili pon pon pata pon ... další se naučíš v průběhu hry :) a jinak jestli hraješ patapon 1 tak ti nedoporučuju u něj začínat patapon 2 je lehčí a v menu si i mněníš obtížnosti já to hrál patapon 2, patapon 1 a teď hraju 3 a je to v poho ale jestli chceš mítv pořádku příběh a z apomínáš co bylo v minulém díle hraj to klidně od jedničky já ti kdyžtak poradím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezisi tak to je teda hra :D no az budu mit cas vyzkousim..diky moc

muzu rict ze jedna z nejlepsich na PSP ;) vazne kdyz sem to poprve vdel tak sem neveril ze je to dobre hodnocena hra a kdyz sem to hral nevedel sem co delat...pak sem si zjistil o co de a uz me to par let drzi porad hraju dokola :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzu rict ze jedna z nejlepsich na PSP ;) vazne kdyz sem to poprve vdel tak sem neveril ze je to dobre hodnocena hra a kdyz sem to hral nevedel sem co delat...pak sem si zjistil o co de a uz me to par let drzi porad hraju dokola :)

souhlas... po vic jak dvou letech mam jeste ted nekdy problem vyhnat tu melodii z hlavy.

PON PON PATA PON

PATA PATA PON PON

akorat je to silenej grind :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pata pata pon pon neni xD

pata pata pata pon - chůze

pon pon pata pon - útok

pon pon chaka chaka - dopování

chaka chaka pata pon - obrana

pon pata pon pata - úskok

don don chaka chaka - skok

pata pon don cahcka - party

don don don don don - BONUS

... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem taky začínal dvojkou a všechno v pohodě.... Akorát u trojky mám problém... Jak si vybírám mise, tak tam mám jenom dvě training mise a víc nic... =(( štve mě to protože chci hrát, ale nevím jak to mám udělat, aby se mi odemkly ostatní mise.... PLS HELP!! =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patapony jsem si kdysi stáhl a já na to čučel jako proč se to ze mě snaží udělat de..la :D Mačkal jsem jak blbej a nic.

A teď jsem si to do PSPéčka hodil znovu, když jsem zahlédl tento topic a hle. Ono mi to už nějak jde a musim říct že je to fakt prča :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem si prec noc stahl 1 i 2 a zatim mi dela problem udrzet rytmus

neni to tezky. kdyz budes hodne zoufalej tak mam pocit ze nizsi obtiznost ma vyssi toleranci na odchylky v rytmu.

samozrejme se da hrat i bez zvuku, staci sledovat blikani obrazovky, navic ten rytmus je stale stejnej. ale popravde nevidim duvod proc podobnou hru hrat bez zvuku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele,v 1 sem uz po ty 2. misi s tim silnym "pataponem" co se pak zmenil v motyla,potom mam jit k pakaponovy a tomu stromu asi,protoze u totemu nemam new misi,co mam delat???

Klikni na tlačítko doprava nebo doleva a hledej náčelníka, bude mít u sebe bublinu, no a pak zmáčkni křížek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak sem nepochopil :D,ale ted jsem přešel na Patapon 2 - a ted můžu dělat bud to s vejcem nebo zase s totemem

Doporučuji ti projet nejdříve 1, protože jednotlivé díly na sebe příběhově navazují.

Zde videa co máš dělat po té druhé misi, u prvního videa konec u druhého začátek si pusť:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Caute mam takový problém, hraju patapon 1 a jsem myslim v misi Desert Crossing a jdu pořád dopředu pak je tam taková cedule ta píše něco o dešti ja du dál ale pak zčervená zem a pataponi začnou hořet a zemřou a pak je pochopitelně mission failed... A ja bych chtěl poradit jak mam udělat déšť. Na youtube sem tuto misi našel

ale hned na začatku nějaky předmět dava na vojaky ale ja nevim kde ho ziskat. a pak tam ma ještě zabit toho šneka toho tam taky nemam nevim jestli je to dusledek toho předmětu. Takže bych potřeboval hlavně poradit jak udělat déšť předem díky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sedmé misi: Miracle of Lostdon je takový totem, zastavíš kousek před totemem, pokud by ses přiblížil blíže k totemu tak zmizí, a začneš vyťukávat to co je na totemu - trojúhelník, kolečko, trojúhelník, kolečko, zde na videu:

Z totemu vypadne kompas. Po ukončení mise se ti otevře nová s bossem Majidongou - myslím, že je to červený drak (možná modrý), toho porazíš a z něho vypadne ten Rain miracle. Rain miracle aktivuješ tak, že před jakoukoli misí, když připravuješ vojáky (na videu je to 0:34), ho hodíš do té věže, na které stojí patapon s vlajkou. V misi aktivuješ Rain miracle - déšť tak, že musíš mít fever a zabubnuješ X XX XX - zpočátku ti to nemusí jít, a zrovna mise s tou pouští je nejtěžší kvůli tomu jak musíš vybubnovat ten déšť. Hodně štěstí, pokud budeš ještě něco potřebovat, tak se zeptej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu