Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ratchet a clank Size matters - chyby


USB

Otázka

Ahoj, stáhl jsem si na PSP Ratchet a clank Size matters ISO verzi i s videoukázkama ale objevily se mi tam nějáký problémy.

1.Když jsem chtěl vyzkoušet jestli funguje multiplayer, objevila se mi tam sekvence jak ratchet a clank přelétávají, a ta sekvence se opakuje donekonečna...

2.Misi, ve které jsem se měl proplížit s clankem nějákou dírou až k zapínači a ten stisknout aby otevřel ratchetovi dveře jsem udělal, ale ty dveře se neotevřely...

3.Když jsem šel na další planetu abych vyzkoušel závody na boardech, promluvil jsem si s tím chlápkem, hodilo mě to na dráhu a tam běží pořád dokola ta samá animace jak Ratchet letí a vůbec ho nemůžu ovládat...

Tak jsem se chtěl zeptat jestli to byla jenom vadná verze, nebo to tyhle chyby dělá na PSP 3000 5.03 Prometheus?Rozjel už to někdo na tomhle typu PSPcka?

Já vím že nejlepší je stáhnout jinou verzi a vyzkoušet to znovu ale nechce se mi stahovat 1GB zbytečně + ještě nějáký čas to hrát abych nakonec zjistil že mi to hází stejné chyby kvůli Prometheusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu